Viacom se změní býčí vyhlídky na změny řízení

Generální ŘEDITEL Mediální a zábavní gigant Viacom, Inc. (VIAB), Philippe Dauman, podal žalobu ve státě Massachusetts Pozůstalostní a Rodinné Soudu, aby si pobyt proti jeho vypuzení pomocí svého rádce a mediální magnát Sumner Redstone, který má kontrolní podíl ve společnosti Viacom.

Redstone také odstraněny Dauman z Redstone Důvěry, který je oprávněn kontrolovat Viacom v případě, Redstone, 92, zemře nebo se stane invalidní.

Zatímco dva z nich vzali k soudu, akcií Viacom získal 3.38%, aby uzavřel na $41.30 v úterý.

Trh vnímá odstranění Dauman jako pozitivní, s ohledem na nevýrazný růst společnosti v posledních několika letech.

CNNMoney

Během fiskálního roku 2016 druhém čtvrtletí, společnost s značky jako Nickelodeon, MTV a Comedy Central zveřejnila 3% pokles tržeb na $3.001$, z $3.078 miliardy ve stejném období fiskálního roku 2015. Druhé čtvrtletí tržby v souladu s odhady Wall Street.

Pro druhé čtvrtletí, společnost, která vlastní studio Paramount, vykázala pokles non-GAAP čistý příjem na $303 milionů nebo $0.76 na akcii z $467 milionů nebo $1.16 na akcii v předchozím odpovídající čtvrtletí. Konsensuální odhad analytiků byl $0.79 na akcii.

Michael Morris, mediální analytik Guggenheim se domnívá, že společnost musí soustředit na svou sílu a dostat se zpátky do tvorby obsahu. Kromě toho, Viacom musí investovat do klíčových značek. Pro takovou změnu se stane, akcionáři se domnívají, že předělat z řízení je velmi potřebné. Podíl hodnoty tu nahlodal o 40% v loňském roce a investoři jsou docela obavy. To znamená, že trh jako celek podporuje odstranění generální ŘEDITEL. Nicméně, to není tak jednoduché, jak se zdá.

Dauman tvrdí, že churavějící Redstone je manipulován jeho dcera Shari Redstone, který je místopředsedou společnosti Viacom. Shari Redstone, jednou odcizenou dcerou Sumner Redstone, v současné době se o ni stará otec. Žaloba tvrdí, že Shari Redstone se snaží převzít její otec společností. Dále v žalobě tvrdí, že Sumner Redstone trpí neurologickými poruchami a nemůže sdělit něco smysluplného. Tak, Redstone muset dokázat u soudu, že on je duševně zdravý, aby se správná rozhodnutí.

I přes tento spor, nakonec, to teď vypadá, jako by změna v managementu je nevyhnutelné. Investor se nakonec znepokojeni, že. Tak, v podstatě, akcie lze očekávat, že růst v krátkodobém horizontu.

Jak z grafu vyplývá, že populace má hlavní podporu na 36. První větší odpor existuje na 45. Indikátor RSI je jen o stupínek nad čtení 50 a sklon směrem nahoru.

Viacom Skladem Cena: 25. Května 2016

Můžeme tedy očekávat, že populace dále poroste, neboť trh začíná ověřit účinky změny v CEO. V tomto ohledu, nákup one touch opce smlouva bude zisková. Výběr realizační cena $45 nebo nižší, bude přínosný pro obchod. To je také vhodné zvolit polovině června jako období platnosti.

Nejnovější články: