CapBridge je 1exchange Vzhledem pokračovat V Singapuru

Singapur je centrální banka, Měnová Autorita Singapuru (MAS) dal CapBridge souhlas k provozování soukromé burze v zemi. Navyšování kapitálu platformu, CapBridge již oznámila plány na otevření své "1exchange" v blízké budoucnosti. To by bylo Singapur je první soukromou stock exchange.

Není to poprvé, co společnost se snaží začít své vlastní soukromé burze v Singapuru. FundedX byl první pokus o spuštění. FundedHere, která vyvinula platformu, na které se chtěl stát soukromý stock exchange, že by služby Jihovýchodní Asii.

Bohužel, FundedHere je aktuální licence nepokrývá provozní burze a MAS nedal společnosti souhlas, aby tak učinily.

CapBridge má zabránit tomu, aby chybu, a nyní je připraven na pozici sebe jako možnosti financování pro soukromé společnosti před tím, než vstoupí IPO nebo fúze. To dává společnosti mnohem větší svobodu, s nižšími náklady a větší flexibilitu. CapBridge byla dána Vzdáleného Operátora Trhu (RMO) devizové licence.

V prohlášení, Johnson Chen, CapBridge je CEO a zakladatel řekl

Na CapBridge soukromého kapitálu platforma má záznamy o úspěšně pomoci globální růst společnosti, zvýšení základního kapitálu, a poskytuje soukromým investorům přístup na tyto investiční příležitosti. S RMO devizové licence, můžeme nyní nabídnout ještě více integrovaná sada soukromého kapitálu, služby zaslouží společnosti, které hledají kapitál pro růst a sofistikované investory, kteří hledají alternativní možnosti růstu

Chen poukázal na to, že CapBridge je holistický přístup k obchodování by mohli využít na trhu. Za prvé, bude to dát společnosti způsob, jak zvýšit jejich kapitál lépe. Za druhé, soukromí investoři budou mít nyní lepší možnosti s jejich investic. On je optimistický, že 1exchange bude vítán s otevřenou náručí.

Další Možnosti Nabízené 1Exchange

Hlavním cílem pro 1exchange je poskytnout společnostem s alternativní možností při hledání kapitálu místo přímo pro IPO. To je také zaměřena na poskytování akcionáři venture-couval společností, schopnost dále zpeněžit své akcie, stejně tak, že rodinné podniky příležitost zvýšit své podíly, aniž by plně veřejné.

Budoucnost 1exchange bude také plně v souladu s nejnovějším vývojem v blockchain. CapBridge již oznámila partnerství s ConsenSys, blockchain tech firmy. Cílem je vytvořit obchodní platformu, která bude plně v souladu s Ethereum blockchain. Mají plánuje nabídnout tokeny zabezpečení v budoucnu usnadnit obchodování na burze.

Nejnovější články: