FCA, Aby i Nadále Omezení Na UK Cfd A Binárních souborů Po Brexit

Na UK Financial Conduct Authority (FCA) potvrdil, že současná omezení na binární opce a CFD (je), které jsou contract for difference produkty umístěné European Securities and Market Authority (ESMA), musí být dodržovány i po Brexit. Tato omezení se stát součástí britského práva na exit den v Březnu a mají zůstat v platnosti až do dubna 2019.

S Brexit na obzoru, existuje mnoho věcí, že regulátoři spojeného KRÁLOVSTVÍ je třeba zvážit. To je hlavně proto, že BRITÁNIE byla následující regulační pokyny EU, vzhledem k jeho členství v EU. Když velká Británie opustí EU po Brexit, mnoho z těchto nařízení EU bude technicky není legální už v BRITÁNII.

To znamená, že investoři ve spojeném KRÁLOVSTVÍ v ohrožení, jako hodně z nařízení EU se bude ponecháno ve vzduchu. S FCA oznámila, že bude udržovat omezení týkající se CFD a binárních opcí, odstraňuje trochu nejistoty. Restrictions se stanou součástí právních předpisů spojeného KRÁLOVSTVÍ dne 29. Března 2019, což je den, kdy velká BRITÁNIE opustí EU. Tyto předpisy budou dodržovány, dokud příslušné období skončí.

V prohlášení, FCA řekl

Podniky jsou proto povinny v souladu s rozhodnutím ESMA oznámení, dokud nevyprší jejich platnost dne 1. dubna 2019 pro binární možnosti, a 30. dubna 2019 pro Cfd. Naším dohledem firem v tomto sektoru se bude i nadále zaměřovat na dodržování evropského orgánu pro cenné papíry dočasné produktu intervenční opatření.

Pozorování Konzultace

Tento krok se vzdálit z těchto právních předpisů EU, nebylo bráno na lehkou váhu. FCA publikoval dvě Konzultace Dokumentů v prosinci 2018 otevřít diskusi na toto téma. FCA už zvažuje, provádění omezení používá ESMA ale byl také doufají, že používat pravidla pro úzce zaměnitelné produkty.

FCA bude stále bude dělat konečné rozhodnutí o omezení a bude s největší pravděpodobností zveřejní své programové prohlášení na vhodné termíny. To znamená, že vydá své konečné rozhodnutí o binární volby v Březnu, zatímco Cfd, bude znát jejich konečný osud v dubnu.

FCA má také oznámila své plány, pokud to není schopen dokončit veškeré pokusy o ESMA rozhodnutí před termínem. V plánu je použít podobné přístupy k ESMA omezení. Myšlenka za tím je zajištěno, že britští spotřebitelé a investoři budou i nadále chráněny, zatímco nový UK na základě přístupu k nim jsou vyvíjeny.

Nejnovější články: