Bude Coca Cola a McDonald Podíl Hodnoty Bubnové?

S mnoha Vládami světa, že se blíže podívat na jídlo související produkty v jejich snaze udržet své občany fit a zdravý, mnoho odborníky z průmyslu, předpovídají, že některé z hlavních potravin a nápojů výrobci mohou brzy se hit, pokud jde o jejich podíl hodnoty.

To je vzhledem k potenciálně zničující "sugar tax", které mnohé Vlády se zvažuje přidání do potravin nebo nápojů, které mají vysokou hladinu cukru v jejich složení, a také v důsledku mnoha produktů, případně také museli mít zdravotní varování umístěné na jejich obalu.

Zpět v říjnu TELEVIZNÍ Kuchař Jamie Oliver, stál před Zdravotní Vyberte Výboru do vzduchu jeho body k 'daň z cukru', které jsou uloženy v UK a jak řešit dětskou obezitu.

Níže je video z jeho jednání poskytována Channel 4 News:

Změny v souvislosti se způsobem potraviny a nápoje výrobky budou muset být zabaleny je podobný způsobem, že tabákové výrobky nyní mají mít velmi výrazné zdravotní varování na přední a na zadní části obalu.

Co to znamená pro vás jako Binární Volba obchodník? No v závislosti na tom, která země přijmout toto nové balení politiku, která by mohla mít zaklepání na vliv na jejich produkty jsou méně vyhledávány spotřebiteli kvůli těm spotřebitelům, konečně objevování obsahu cukru a potenciální zdravotní rizika jídle a pití těchto produktů.

To by znamenalo, že tam mohl být pokles v počtu prodaných výrobků o těch velkých společností, jako jsou Coca Cola a McDonald ' s jako spotřebitelé rozhodnou koupit mnohem zdravější alternativy.

S tím na mysli pokud uvažujete o uvedení nějaké dlouhodobé Binární Možnosti obchody v nadcházejících týdnech a měsících byste měli mít na paměti.

Zatímco tam může být několik firem, kteří to vidět pokles jejich zisků v důsledku jejich produkty jsou považovány za příliš nezdravé pro spotřebitele, tam bude několik společností, kdo může vidět jejich výrobky stále více populární, protože jsou s nízkým obsahem cukru.

Jakékoliv změny v daňových zákonech jako je například daň z cukru, tak také narazí do některé z velkých společností, tvrdé, pro spotřebitele se nebude chtít platit přes vrchol pro jejich produkty jednoduše na skutečnost, že existuje vyšší cukru, aby se těchto produktů.

Takže mějte oči na stopkách a uši k zemi pro tyto nové změny, se může stát mnohem dříve, než si myslíte, a pokud tak to je, když podíl hodnot větší vysokým obsahem cukru potraviny a nápoje výrobci jdou vidět možný pokles jejich podílu hodnot.

Nejnovější články: