Bank of England Vypadá Na Ochranu Londýnské Finanční Stav

Spojené Království a Evropská Unie minulý týden oznámila, že dospěli k dohodě, aby se přesunout vpřed s přechodem Brexit dohodu, která by měla být dokončena do konce roku 2020.

BoE Zajišťuje Finanční Firmy BAU

Na Brexit krok způsobil hodně zmatek na trhu v posledních 18 měsíců, protože některé z velkých finančních firem diskutovali možnost re-lokalizace z Londýna a zakládání jejich podniků v EU. Bank of England (BoE) se rozhodl, že je v jeho nejlepším zájmu vyslat čerstvé ujištění finančních firem v Londýnské City a ujistit je, že zatímco Brexit přechod je realizován, bude to ještě být podnikání jako obvykle pro všechny finanční společnosti.

To znamená, že finanční společnosti, věřitelé a clearingové domy působící v Londýně nebude ovlivněna Brexit jednat až do 31. prosince 2020, protože jejich povolování práv bude i nadále stejné. Budou schopni používat své stávající licence i nadále působí v Londýně a nemusí se použít pro všechny nové regulační schválení.

Bloomberg TV Trhů a Financí

Současné zákony umožňují společnosti, kteří mají povolování práva pracovat v BRITÁNII působí i v EU. Jednou Brexit je realizován, tyto firmy budou muset splňovat nové předpisy uvedené.

Regulační orgány EU je Třeba Poskytnout Více Informací

Finanční firmy v BRITÁNII byli spokojeni s ujištěním, poskytována BoE, která je zastaví, aby okamžitě prosadit s unáhlené a nákladné kroky ve světle Brexit přechod. Nyní, že velká BRITÁNIE má vyjasnit, co z jejich pohledu to bude na EU regulátoři k uvolnění více informací a dělat věci mnohem více transparentní pro finanční firmy.

V prohlášení, Stephen Jones, UK Finance generální ŘEDITEL řekl,

Impuls je nyní na evropské regulátory, aby je následovaly, a pro obě strany spolupracovat na přeshraniční modely dohledu, že podniky na obou stranách Kanálu se mohou spolehnout na celé prováděcí období. Bez podobné záruky od EU regulátory, UK-založené podniky, které slouží zákazníkům v EU bude nucena pokračovat v provádění nákladných havarijních plánů

Nový Reuters studie zveřejněna tento týden ukázala, že počet financí, pracovních míst, očekává, že se přestěhovat z Londýna a být vytvořeny v zámoří má o polovinu za posledních šest měsíců a spadl do 5000.

Nejnovější články: