AMERICKÉ Ekonomické Ukazatele

Po celý rok tam bude řada amerických Ekonomických Ukazatelů propuštěn a tohle jsou fakta a čísla a raw dat, které dá někdo zájem finanční situace NÁS velmi jasným označením, zda tyto sektory trhu tyto zprávy jsou spojeny s vedou dobře nebo ne tak dobře.

Jako Binární Možnosti, nebo NÁM Forex obchodník, měli byste zajistit, že budete získat přístup k těmto zprávám, jakmile oni jsou propuštěni jako tak zjistíte, že trh se bude pohybovat v jednom směru nebo jiný téměř okamžitě ty údajů byl propuštěn.

Cílem každého obchodníka bude samozřejmě předvídat Ekonomické Ukazatele, jako tím, že dělá, takže si pak budou moci umístit řadu obchodů, které jsou-li údaje správně předpověděl, bude vidět, takže opakované zisky z jakéhokoli typu obchodu jste si vybrali na místo.

Non-Farm Payrolls – Tento Ekonomický Ukazatel vám umožní zjistit skutečný počet zaměstnanců v USA, kteří jsou v placené práci, tato sada čísel vylučuje ty, kteří pracují v Vládních úřadů a také vylučuje zemědělských pracovníků.

Obchodní Bilance nebo americký Obchodní Deficit – Tento Ekonomický Indikátor vám dá představu, na různé hodnoty mezi všemi vývozu a dovozu do a z USA, a tento Ekonomický Ukazatel je uvolněna a je k dispozici každý měsíc na 10. dne každého měsíce.

CPI (Index Spotřebitelských Cen) – jedná se o poměrně unikátní Ekonomický Ukazatel, který používá košík plný zboží, jako způsob, v němž inflace může být měřena, tento Ekonomický Ukazatel je ten, který neobsahuje potraviny, nebo ceny energií a je propuštěn jednou za měsíc.

Výrobní ISM Zpráva – Tento Ekonomický Ukazatel je kompletní zpráva z výrobní produkce od NÁS založené továrny a je dalším velmi důležitým Ekonomickým Ukazatelem, který byste měli vždy využít, a to je k dispozici na první pracovní den každého měsíce a v průběhu předchozích měsíců výrobní produkce od NÁS založené továrny.

HDP – Hrubý Domácí Produkt každé země je důležité, jak to bude vám umožní odhadnout produkce zboží a služeb vyrobených a poskytnutých nějaké jedné zemi a v NÁS tento velmi důležitý Ekonomický Ukazatel je uvolněna a je k dispozici i měsíční a čtvrtletní.

PPI a Hotových výrobků – Další cenný zdroj byste měli používat, když jste přemýšlel o uvedení Binární Možnosti na společnosti se sídlem v USA, je to ten, který se chystá dát vám přehled o inflaci zkušenosti na úrovni výrobce nebo výrobní všelijaké nebo hotových výrobků v USA.

Míra Nezaměstnanosti v USA – Jeden z nejdůležitějších Ekonomických Ukazatelů, měli byste být při pohledu na každý měsíc je míra nezaměstnanosti v USA a toto je počet lidí, kteří jsou na trhu práce v USA dána jako procento z těch, kteří jsou bez práce.

Nejnovější články: