Nízké náklady vkladů, rostoucí úrokové sazby drží BoA býčí

Bank of America (NYSE: BAC), druhá největší banka podle aktiv v USA, oznámila nižší než očekávaný fiskální rok 2016, ve čtvrtém čtvrtletí tržby. Nicméně, to neodradilo akcie z nahrávání nového 12-měsíční maximum $23.41. Jedním z hlavních důvodů, proč cena akcií nadále vzestupnou je 46.75% y-o-y zvýšení ve čtvrtém čtvrtletí 2016 zisk. Budoucí vyhlídky růstu banky rozzářila jak je vysvětleno níže. Proto jsme vzestupnou na akcie Bank of America.

Severní Karolína-based banka oznámila, fiskální rok 2016, ve čtvrtém čtvrtletí tržby ve výši $19.99$, ve srovnání s $19.582 miliardy ve stejném období roku 2015. Q4 tržby byly nižší než odhady analytiků ve výši $20.85 miliard.

Pro čtvrté čtvrtletí banka vykázala zisk $4.335 miliard nebo $0.40 na akcii, a to až od $2.954 miliard nebo $0.27 na akcii v předchozím roce odpovídajícího čtvrtletí.

CNBC

Banka má některé jedinečné pozitivní aspekty, které dělají to více atraktivní pro investory. Za prvé, Bank of America má velmi low-cost vklady. To nabízí velkou výhodu paliva růst a zlepšit ziskovost. V posledních několika letech, nízké úrokové sazby scénář brání růstu banky do značné míry. Poté, co oznámil zvýšení sazeb v prosinci, bude Fed nastínil svůj záměr zpřísnit měnovou politiku v letošním roce stejně. Low-cost vklady spolu s rostoucí úrokové sazby by zvýšilo rentabilitu banky.

Americká ekonomika je také ukazuje firma známky růstu. To by přirozeně zvýšení poptávky po financování. Na konci čtvrtého čtvrtletí, banka měla zhruba 64 miliard snadno dostupné pro poskytování úvěrů. Bilance se zvýšil na 28 miliard dolarů ve čtvrtém čtvrtletí o samotě.

Banka má ambiciózní plány na zvýšení jeho příjmů výraznějším způsobem v následujících letech. Ve stejné době, Bank of America také klade za cíl snížit náklady na $53 miliard v roce 2018, dolů $2 miliard eur z částky vynaložené v roce 2016. Díky kombinaci větší úvěrového portfolia, zvýšení příjmů z vyšší úrokové sazby, a snížení výdajů, Bank of America doufá, že k dosažení zisku ve výši 25 miliard dolarů za rok. Tak, vzhledem k výhodné pozici banky, máme býčí pohled na akcie.

Cena graf naznačuje, že kupující i nadále podporovat akcie v 22.50 úrovně. Pozitivní čtení rostoucí MACD indikátor ukazuje, build-up hybnosti na skladě. Tak, další nárůst ceny akcií lze očekávat.

Bank of America Skladem Cena: 17. ledna 2017

Investice do vysoké nebo vyšší smlouvy, které nabízí binární makléř, obchodník může realizovat zisky až o 72% v krátké době. Investice by měly být provedeny, když obchodovanou cenu, jak je uvedeno v binární platformu, je pod $23. Makléř by měl vybrat datum kolem Jana 24. jako datum ukončení platnosti smlouvy.

Nejnovější články: