Libra signály obrácení na vzestupu v core CPI

Na 17. června , jsme měli doporučeno při dlouhé pozici v GBPPLN měnový pár na 5.50 s cílem 5.70. V řádu jednoho týdne, GBP/PLN, pár hit vysoký 5.7460, než prudce klesá na 5.1464.

Nyní, zdá se, že klesající momentum v Útulku se výrazně snížil. Bank of England, na druhé straně, se očekává, že oznámí snížení sazeb brzy.

Konsolidace vyvolává otázku, zda kříže bude klesat ještě jednou, nebo se U-turn. Můžeme dospět k odpovědi na základě analýzy hospodářské situace ve velké BRITÁNII a Polsku.

Analytici v Credit Agricole jasně uvedl, že zpomalení přílivu kapitálu a politické nejistoty bude mít Libra slabá. Analytici poté, co prohlásil, že, také varoval, že většina z těch negativů je již započítáno v a klesající momentum, je pravděpodobné lehkostí.

Reuters

Příval BRITSKÝCH ekonomických dat, oznámila v úterý naznačuje, že ekonomika nadále fungovat dobře, i když hlavní problémy zůstávají stále nevyřešeny. CPI (inflace spotřebitelských cen) v červnu vzrostl o 0,5% na meziroční bázi, ve srovnání analytiků očekávání 0,4% nárůst. Podobně, v červnu, PPI (inflace cen výrobců) vzrostla o 1,8% m-o - m, proti trhu s očekáváním o 0,9% růst. Jádro CPI rovněž zaznamenala meziroční růst na 1,4% v červnu. Analytici očekávali jádro CPI nárůst o 1,3% v červnu.

Na druhou stranu, pro první čas od roku 2012, polská ekonomika se snížil o 0,1% v prvním čtvrtletí roku 2016. Podobně, CPI klesl o 0,8% v červnu, na y-o - y základ.

Tak, v podstatě, GBP/PLN dvojice má reálnou šanci jít nahoru v krátkodobém horizontu. GBP/PLN je obchodování pár stupínků nad hlavní podpůrné zóny mezi 4.96 a 5.12. Oba hlavní a signálové linie stochastic indikátoru je v přeprodané oblasti, což naznačuje vysokou pravděpodobnost obrácení. Tak, měna obchodník může využít možnost vzít dlouhé pozice v GBP/PLN dvojice. Jako slovo z opatrnosti, je třeba připomenout, že GBPPLN pár na dlouhodobý sestupný trend, jak je uvedeno po rozbité violet line.

GBP/PLN Páru: 21. července 2016

Tak, aby ochránily velké kapitálové eroze, příkaz stop loss může být umístěn níže 4.90. Dlouhou pozici lze ředit na cca 5.40.

V současné situaci, obchodování one touch opce by měla být jasná volba binární obchodník. Z několika cílových úrovní obvykle nabízí binární makléř, obchodník by měl vybrat ten, který je nižší než nebo rovna 5.40. Kromě toho, čtyři týden období by mělo být povoleno po uplynutí doby platnosti smlouvy.

Nejnovější články: