Rekordní obchodní deficit drží Kanadský dolar slabý

Pokles cen ropy a nezajímavá stimulační opatření, která oznámila BoJ umožnil CAD/JPY páru poklesu z maxima 82.49 na 76.40 v řádu jednoho měsíce.

Nicméně, nedávný vývoj, aby se nám věřit, že klesající trend ještě není u konce.

Když Alberta wild fire odložili, vždy všichni analytici očekávali rychlé oživení Kanadské ekonomiky. Nikdo si myslel, že incident by mohl být začátek série otázek, které Kanadské ekonomiky bude čelit.

Divoký oheň způsobil smršťování ekonomiky o 0,6%. Na y-o - y základ, v červnu, Kanadská stavební povolení namočený 5.5%. Na minulý pátek, Statistics Canada vykázala ztrátu cca 31 000 pracovních míst v červenci, zatímco analytici očekávali, že ekonomika vytvořit 10.000 pracovních míst. Ve zprávě se také uvádí chudý y-o - y růst mezd o 1,8%.

Národní

Pokud to nebylo dost, rekordní obchodní deficit ve výši 3,6 miliardy maloval ponuré obraz ekonomiky. Mimochodem, pět z deseti obchodu měsíční schodky obchodní bilance byly zaznamenány v roce 2016.

V případě Japonska Premiér Šinzó Abe oznámil stimulační balíček v hodnotě 265 miliard na 27. července 2016. Ke zklamání z trhu, BoJ nereagoval s monetární stimuly podobným elánem. BoJ se zvýšil pouze nákup burzovně obchodovaných fondů Y6 bilionů, z Y3.3 bilionů dříve. BoJ vlevo převažující negativní úrokové sazby o 0,5% beze změny. Žádné změny nebyly oznámila program nákupu dluhopisů stejně. Nakonec, tento podpořil pozitivní sentiment na Jenu. Pokud a jinak BoJ se uchýlí k extrémním opatřením,

Jen se očekává, že zůstane silná proti hlavním měnám včetně Kanadského dolaru. Tak, v podstatě, CAD/JPY páru lze očekávat, že zůstanou v sestupný trend.

Technicky je měnový pár pokračuje v pohybu v sestupném kanálu. Indikátor MACD je také odklon od nulové linie a hlouběji do medvědí zóně. To znamená, že dolů trend ještě není u konce. Na základě historického grafu, můžeme očekávat podporu pro měnový pár dorazí na 74 úrovních. Odpor pro měnový pár existuje v 82.

CAD/JPY Páru: 11. srpna 2016

Takže, Forex obchodník by se měl pokusit vstoupit do short obchodu tím, že prodává Kanadský dolar a nákup Japonského Jenu. Vstupní cena pro krátké obchodní v CAD/JPY páru může být o 77.50. Příkaz stop loss může být umístěn ve vzdálenosti 200 pips výše vstupní ceny. Krátké pozici, může být zředěný až kurz klesne pod 74 úrovních.

Binární obchodník by měl koupit one touch opce, pokud broker nabízí jeden měsíc uplynutím lhůty pro zakázky. Obchodník by měl také podívat na cílovou cenu o 74 pro put opce obchodovat.

Nejnovější články: