ASIC Licencovaných Makléřů Musí být v Souladu S Novými Předpisy Do roku 2021

The Australian Securities a Investice Komise (ASIC) nedávno obdržel intervenční pravomoci z Australského parlamentu a ASIC plánuje přinést významné změny, které ovlivní, jak makléři provádět své obchodní operace.

Nicméně, makléři mají spoustu prostoru pro práci s. Mnozí odhadují, že to bude trvat dva roky, než ASIC operace bude moci prosazovat své pravomoci. To by mělo dát Australští brokeři dostatek času na splnění zajistit, že jejich obchodní činnosti v souladu s různými novými požadavky, které regulační subjekt, který se rozhodl realizovat.

Poslední Termíny

Poslední krok podle ASIC se válí přes Design a Rozložení Povinností a Intervenční Pravomoci pozměňovací návrh. To vyžaduje ASIC-schválených makléři, aby v souladu s novým designem a rozdělení povinností, že regulační orgán stanoví. Lhůta je stanovena pro. dubna 2021.

Lhůta, kterou je uvedení tlak na regulované makléřů v Austrálii je jedna sada pro konce června 2019. Regulátor si vyžádal makléři odevzdat velké množství dat souvisejících s jejich klienty tak, že regulátor může analyzovat je. Požadované údaje se zaměřuje na jejich obchodní model, zeměpisné složení klientů, a zda jsou povoleny k provozu v některých regionech.

Všechny tyto pohyby jsou zaměřeny na prevenci místní makléři od podpisu Čínských zákazníků. Tento přístup se podařilo do určité míry jako několik Australských makléři se přestěhovali dál od podpisu Čínských zákazníků. Nepomohlo jim to, že Čínské Státní Správě deviz je také vyvíjejí tlak na forex průmyslu v Číně.

Nicméně, i přes odklon, tam je ještě velká část Australského brokera na trhu, který je závislý na Čínské klienty udržet své peníze přesun do země. Nicméně, s regulačními změnami, Austrálie se stává méně atraktivní lokalitě.

Chystáte se Na Cestu z Evropské Unie

Tam byl velký tlak na Australské maloobchodní makléřské průmyslu. Několik vedoucích pracovníků jsou přesvědčeny, že průmysl bude brzy čelí stejným výzvám, kterým Evropská Unie musela řešit v nedávné době. To znamená omezený vliv možnosti pro klienty a další represivní opatření. Souhlasí s tím, že by to mohlo vést v ponuré budoucnosti pro průmysl.

ASIC je zákrok na průmysl je motivován především v jeho touhy minimalizovat rizika pro investory. S jeho nové pravomoci, pokud určí, třída výrobku je příliš riskantní, to může zákazu finanční produkt, od které se prodávají na určitou třídu zákazníků.

Nejnovější články: