Alipay Zahajuje Mezinárodní E-Peněženku Pro Cizince V Číně

Cizinci, kteří navštívili Čínu v minulosti zjistili, že je obtížné provádět on-line nákupy, protože neměli Čínská bankovní účet nebo místní mobilní číslo. To se musí změnit, protože Alipay je teď připravena, aby cizí státní příslušníci přístup k jeho platební platforma. Cizinci v Číně bude moci použít Alipay aplikace po dobu 90 dní bez nutnosti místního bankovního účtu nebo číslo mobilního telefonu.

Ant Financial Services Group, společnost za Alipay app nedávno oznámila, že začíná program se nazývá "Tour Pass" nabízí mezinárodní verze Alipay aplikace a umožňuje uživatelům zaregistrovat pomocí své mezinárodní telefonní čísla. Uživatelé pak mohou odkaz 90-denní předplacené karty od Bank of Shanghai , aby mohli dělat nákupy na místních nákupních webových stránek.

CGTN

To je velký krok pro Ant Finanční. Společnost již dominuje na domácím trhu, pokud jde o digitální platby. Klepnutím na obrovský trh cestovního ruchu, bude společnost dále zvýšit svou dominanci na trhu plateb. Data ukazují, že Čína získala 30.5 milionů zahraničních návštěvníků v roce 2018. To bylo 4,7 procenta skok z předchozího roku. Tito turisté utratili v přepočtu $73.1 miliard v různých výdajů, což je hlavní impulz pro místní ekonomiku.

Toto nové Turné Pass verze Alipay app je k dispozici pro Hong Kong a Macau, uživatelé mobilních telefonů. Ant Financial má konkrétní aplikace pro uživatele, Hong Kong, který se nazývá Alipay HK. To je odlišné od pevniny verze. Pokud obyvatelé Hong Kong chcete použít pevninské Číny mobilní platební služby, které potřebují k otevření Čínského bankovního účtu prostřednictvím Bank of China, která má pobočku v Hong Kongu.

Alipay Dominující Čínský Trh

Pro uživatele používat aplikaci, budou muset připojit k 90-denní předplacená karta. Tato karta může být znovu načteny pomocí jejich mezinárodní debetní nebo kreditní karty. Na top-up, uživatelé budou muset načíst minimálně 100 juanů pro každý top-up a může udržet max zůstatek ve výši 2000 juanů. Top-up může být provedeno vícekrát.

Alipay je krok k expanzi na trhu cestovního ruchu se odráží jeho blízký bitva s Tencent Holdings' WeChat Platit. Obě aplikace mají 90% penetraci mezi uživateli internetu na trhu a obě společnosti jsou vždy hledají nové způsoby, jak přidat další uživatele. V současné době, Alipay a další místní e-peněženky partnery v celé Asii mají celkem 1,2 miliardy uživatelů na své platformě.

Nejnovější články: