Aussie zůstává slabý na klesající ceny koksovatelného uhlí

Roční Financial Times zpráva pro rok 2017, připravena na základě průzkumu mezi ekonomy sledovat vývoj ve velké BRITÁNII, varoval, možnost zpomalení růstu, pokles podnikatelské investice, a mačkání příjmy domácností v důsledku vyšší inflace.

Zpráva vyvolala další kolo prodeje v Útulku v prvním týdnu ledna.

Ten Caixin (Čína) výrobní PMI čtení 51,9, na druhé straně, pomáhal Aussie, aby posílila vůči Libře. Nakonec, GBP/AUD pár dotkl minima 1.6017 v pondělí.

O den později, Libra získala část ztracené země, aby se nahrát vysoké 1.6425 na základě optimistický Brexit související projev britského Premiéra Theresa May. Očekáváme, že růstový trend pokračovat, protože z důvodů uvedených níže.

euronews (v angličtině)

Ve středu v BRITÁNII Úřad pro Národní Statistiky (ONS) uvádí 2,8% meziroční nárůst průměrného výdělku index čtení v listopadu 2016. Údaje naznačují, že podniky jsou ochotni zaplatit vyšší ceny za práci. Čtení překonala očekávání analytiků očekávání o 2,6% nárůst průměrného výdělku index.

Na ONS také uvedl Žalobce počítat změnit údaje za prosinec 2016. Počet lidí, kteří tvrdili, dávky v nezaměstnanosti v prosinci klesl o 10,100, ve srovnání s analytiků očekává zvýšení nároků 4,600. V listopadu Žadatel počítat změnit zvýšil o 1,300.

Australský statistický Úřad oznámil, že míra nezaměstnanosti 5,8% v prosinci, proti očekávání trhu o 5,7%. Nicméně, 13,500 pracovních míst byly přidány do ekonomiky v prosinci, ve srovnání s analytiků očekáváním toho 10.200 pracovních míst.

Cena koksovatelného uhlí, druhý největší vývozní příjmy činná pro Austrálii, klesla na $175.9 za tunu ve středu. Koksovatelné uhlí, které je hlavní komoditou používá ocelárny, hit vysoký asi 300 dolarů za tunu v listopadu loňského roku. Cena klesla o 22%, zatím v tomto roce. Prudký růst cen vyzváni Čínské orgány, aby umožnily uhelné doly fungovat 330 dní v roce, místo toho, 276 dní. Toto rozhodnutí má chlazení vliv na ceny koksovatelného uhlí. Tak, smíšené job data a pokles ceny koksovatelného uhlí se očekává, že držet Aussie pod tlakem v krátkodobém horizontu. Na druhé straně, silný, mzdy a inflační data jsou předpokládané na podporu vzestup Libry.

Historický cenový graf GBP/AUD pár odhaluje zavedenou podporu na 1.6080. Stochastický indikátor je vznikající z medvědí zóně. Tedy, obchodník, můžete očekávat, že kříž vystoupit v nejbližších dnech.

GBP/AUD páru: 20. ledna 2017

Pravděpodobné uptrend může být použit k nastavení long obchod na měnovém trhu. Dlouhá pozice mohou být otevřeny v GBP/AUD dvojice blízkosti 1.6280. S ohledem na politické otázky týkající se spojeného KRÁLOVSTVÍ, příkaz stop loss by měl být povinně umístěn pod 1.6080. Pokud dvojice stoupá, jak se očekávalo, pak dlouhé pozice, může být zředěn v blízkosti 1.6580.

Binární obchodník může investovat v call opce (nebo jeho ekvivalent) pomocí platformy poskytované renomovaných binární broker. Péče by měla být přijata, aby se investovat, když měnový pár obchoduje níže 1.6280. Datum okolo Jan 28. by měl být vybrán pro smlouvy v platnosti.

Nejnovější články: