CarMax snímky na chybějící 1q konsensus, rostoucí konkurence

Dříve minulý týden, používá-auto prodejce CarMax Inc. (KMX) uvádí své 2016 první fiskální čtvrtletí výsledky, které byly pod odhady analytiků. Očekává se, že sázkaři hit akciový těžké bez jakékoli oddech. Akcie ztratila o 10% v posledních několika obchodních seancí. Nicméně, tam je menší pravděpodobnost, že oživení cen akcií v tomto čtvrtletí z důvodů uvedených níže. V pátek, akciový skončil na $46,32, dolů $0.66 nebo 1.40% z předchozího blízko.

S 3% nárůst čistých tržeb na meziroční bázi, CarMax, fortune 500 společností, oznámila za první čtvrtletí tržby ve výši $4.13 miliard. Přesto, že tržby za první čtvrtletí byl pod analytiků odhad $4.19$. Společnost má fiskální rok 2015 tržby za první čtvrtletí byl $4.10$.

Stejně tak čistý zisk za čtvrtletí končící Května 2016 byly $175.4 milionů nebo $0.90 na akcii, dolů z $182 milionů nebo $0.86 na akcii v podobné čtvrtletí loňského roku. Wall Street zisk odhad byl $0.92 na akcii za první čtvrtletí. Hlavním důvodem pro pokles čistého zisku je zvýšení prodejní, obecné a administrativní (SGA) výdaje o 50 bazických bodů ve srovnání se stejným obdobím loňského roku. Prodejní, správní a režijní náklady za čtvrtletí byl $380.23 milionů nebo 9.2% z celkových příjmů.

KVIA.com

Za druhé, na 1% nárůst v ojetý vůz prodej, na y-o - y základ, byl téměř negován 0,6% pokles velkoobchodní prodej vozidel. CarMax auto finance příjmů také mírně klesla na $100.75 milionů, z $109.11 milionů před rokem odpovídající čtvrtletí.

Richmond, Virginia-založená společnost také čelí silné konkurenci ze strany nových účastníků na trhu, jako jsou Beepi, Shift Technologií, a Vroom. To má význam pro investory a analytiky.

Začátkem tohoto roku, další nové a použité-auto prodejce AutoNation (AN) varoval, že společnost by vidět značný pokles v dolním řádku tohoto roku. Prohlášení spustil sell-off v CarMax' counter neboť obě firmy mají podobné podnikání profil. V loňském roce, automobilový sektor v USA viděl rekordní prodeje vozidel. Pokud je firma potvrzení o podobné situaci, investoři by být na pozoru před investováním v CarMax. Tak, v podstatě, akcie zůstane rozsah vázán s medvědí směr.

Za posledních 10 měsíců, akcie učinil četné neúspěšné pokusy o překročení úrovně 56. Indikátor MACD učinil bearish crossover pod nulovou linii. Tak, to je téměř jisté, že cena akcií by dále klesat.

CarMax Skladem Cena: 27. června 2016

Další významnou podporu pro populaci existuje v $44. Chcete-li získat co nejvíce z blížící se trend v populaci, obchodník by měl obchodu a one touch opce smlouvy. Cílová cena pro smlouvu by mělo být $44. Tři týdenní časové rozpětí by bylo docela dost za cenu narazí na předpokládané úrovni.

Nejnovější články: