FCA Pravidel Může mít za Následek UK Kreditní Karty Suspenze Od února roku 2020

Britské Financial Conduct Authority (FCA) požádal banky v září 2018 podívat se na jejich aktuální kreditní karty zákazníků a identifikovat ty, které mají jen platit minimální úroky.

To bylo na pomoc těm, kteří se potýkají s přetrvávající kreditní karty dluhu. Poté, co udělal, identifikovat zákazníky pak byly uvedeny 18 měsíců začít snížení základního kapitálu, které dluží.

Lhůta byla stanovena do února roku 2020 a na ty, kteří mají stále vysoké množství nevyřízených bude mít své kreditní karty pozastavena.

Hlavním cílem nových pravidel je odstavit z lidí ze závislosti na dluhu tak, že se mohou dostat na specializované splácení plán. Nicméně, někteří odborníci poukazují na to, že tento krok by mohl selhat.

Mnoho lidí žije neustále na dluh, protože kolísání příjmů.

Myles Fitt, finanční zdraví mluvčí Citizens Advice Scotland, řekl, že navrhované změny budou pomáhat malé procento této demografické splatit svůj dluh, ale to bude mít negativní dopad na většinu této demografické protože mají nejistý příjmy a silně závisí na jejich kreditní karty. Z něho vezme to bude dát je v nevýhodě a zvýšit jejich dluhu požaduje.

Přes většinu roku 2018, většina z hlavních poskytovatelů kreditních karet ve velké BRITÁNII byli kontaktování zákazníků, kteří nebyli dělat díru v jejich kreditní karty dluhu. Pak byli varováni, aby zvýšil své platby tak, aby mohly plně splatit svůj dluh.

Mnoho z těchto dlužníků byly především platit minimální tak, že se můžete půjčit peníze pravidelně. Ale FCA se stále více znepokojeni lidí, kteří zaplatili více v zájmu poplatky, než celý jejich dluh. To je důvod, proč jsou stanoveny zákonem v roce 2018. Banky by poslali alespoň tři varovné dopisy ohledně předpisy.

Vysoké Zadlužení Celé Země

Podle FCA, tam jsou 5,6 milionu kreditních karet ve velké BRITÁNII, kteří žijí hard-scrabble existence. Předpisy jsou zaměřeny na snížení této částky, zajistit, že oni nemají břemeno dluhu kreditní karty na vrcholu své finanční starosti.

Kromě řezání své kreditní karty, banky ve spojeném KRÁLOVSTVÍ se má nabídnout vrácení schémat, která bude trvat tři až čtyři roky. Některé návrhy zahrnují převod zůstatku kreditní karty osobní půjčky s nižší úrokovou sazbou.

Nejnovější články: