G20 Podepsaly Dohodu O Mezinárodní Kryptoměna Daně

Na G20 konferenci je až 20 vedoucí z nejmocnějších zemí na světě, rozhodnout se sejdou, aby diskutovali o globální problémy a přijít s řešením, které vypadají prospěch své země a zbytek světa. Tyto skupiny G20 konference obvykle čelí silné opozici a protesty, když se mají konat vzhledem ke kontroverzním otázkám, a rozhodnutí, že vedoucí představitelé v tvář a udělat.

G20 konferenci, která se v současné době odehrává v Buenos Aires, Argentina viděl tyto špičkové globální lídři podepsat-off na zajímavý dokument. Tyto skupiny G20 se rozhodli pohnout kupředu s plány na zavedení mezinárodní crypto daně a také pracuje na globální kryptoměna.

Země obvykle nemají účtovat zahraniční společnosti, daně, když nemají fyzickou přítomnost v jejich zemi. Nicméně, vlády po celém světě si všimli, že přeshraniční transakce probíhají pomocí kryptoměny a oni přijdou o spoustu finančních prostředků vzhledem k žádné daně uložené.

Tato nová dohoda bude komise významnou IT společnost, kdo bude mít na odpovědnost přichází s řešením, jak výkonný tento mezinárodní kryptoměna daně. IT Společnosti, jak nyní je, zatím být jmenován. Dohoda také řeší obavy ohledně praní peněz, které jsou údajně probíhá pomocí kryptoměn.

Diskuse o těchto kryptoměna řešení bude pokračovat i v příští G20 konferenci, která se bude konat v Japonsku. Tyto výkonné představitelé očekávají, že konečné řešení se válí před koncem roku 2020.

G20 Znepokojen Globální Kryptoměna Průmyslu

Vedoucí představitelé skupiny G20 byly obavy o růstu a popularitě kryptoměna průmyslu a nazval cryptocurrencies jako významnou hrozbu pro zdraví globální ekonomiky. G20 Finanční Stabilitu uvedl v říjnu, který je považován za regulaci kryptoměn negativní rozhodnutí, protože by to ohrožovalo orgánu finančních institucí a centrální banky v zemích, které tak učinily.

Vedoucí představitelé skupiny G20 hledají přinést globální kryptoměna průmyslu pod přísnější kontroly s této nové dohody. Zatímco vedoucí představitelé skupiny G20 podepsaly na tuto dohodu, tam jsou zprávy, že Spojené Státy a Čína měla velké obavy ohledně návrhu zavést globální kryptoměna daně, zatímco Evropská Unie (EU) a ve velké BRITÁNII byly ve prospěch tohoto kroku.

Nejnovější články: