Invesco Blockchain ETF Zahájili Na London Stock Exchange

Blockchain exchange-traded funds (Etf) jsou horké zboží teď a investoři budou mít zájem v poslední ETF, která zahájila na London Stock Exchange (LSE).

Invesco právě zahájila své nové Invesco Elwood Globální Blockchain SKIPCP ETF.

Společnost pracovala s Elwood Asset Management, expert v digitální podobě, vytvořit tento nový investiční produkt.

V prohlášení, Gary Buxton, šéf EMEA Etf na Invesco, řekl

Invesco získal pověst pro bytí schopné identifikovat skutečné příležitosti se zvukem investiční potenciál, a najít nejvhodnější způsoby, jak přivést na trh. Věříme, že potenciál pro blockchain technologie narušit status quo ve společnosti, v téměř každém odvětví je pro silné a dlouhodobé investice. Tento nový fond nabízí expozice s přidanou prospěch Elwood odborné znalosti spolu s atrakcí našeho ETF struktury.

Plán pro tento fond do cílových 48 společností, které jsou zapojeny v rozvojových blockchain technologií. Některé z nich jsou významnými hráči v tech průmyslu, jako je Intel, Apple, Advanced Micro Devices, CME Group a Tchaj-wanu Polovodičových Zařízení. Výběr z těchto společností byla dokončena díky pomoci bodovací systém vyvinut Elwood.

Podle Ren Bin, Elwood je generální ŘEDITEL, blockchain technologie byla po téměř deset let, ale lidé si stále myslí, že je omezen na cryptocurrencies. Nicméně, blockchain může jít i nad rámec. S blockchain technologie je již používán v jiných průmyslových odvětvích, investovat do ní se stává chytrý tah pro mnoho lidí. V současné době, Elwood si myslí, že blockchain technologie je o tom, rozšířit exponenciálně jako jeho potenciál je plně ocenili.

ETF je seznam společnosti má 46 procent z nich přichází ze sektoru IT, zatímco dalších 29 procent pochází z finančního sektoru technologií. Jako na zeměpisné poloze, 39 procent společností se sídlem v USA, zatímco dalších 29 jsou v Japonsku.

AMERICKÉ Burzy by Mohla Brzy Otevřít

Invesco ETF byl nejen obchodovaných produktů (ETP), aby pop-up. V poslední době se SIX Swiss Exchange přidal Ethereum krytých ETP. To je po úspěchu dvou dalších Etp. Jeden byl Bitcoin-couval ETP a další krypto koš index produktu.

Spojené Státy mohou brzy následovat jako cenné Papíry a burzy (SEC) zvažuje podání žádosti pro Bitcoin-couval ETF. K dispozici jsou dvě aplikace byly přezkoumány agenturou, jeden z Chicago Board Options Exchange a další z NYSE Arca.

Nejnovější články: