Euro na rostoucí poptávku po Eurech denominovaných aktiv

V naší 10. července zprávu, že jsme se předpokládalo EUR/CAD pár klesat k 1.4460 úrovně.

Měli jsme také zmínili náš zájem otevřít krátké pozice na měnovém trhu na 1.4680. Navíc, měli jsme také vyjádřili přání, aby investovaly v opci. Měnový pár klesal a zasáhnout cíl, a tím vytvářet zisk z obou obchodů.

Nyní, z důvodů uvedených níže, očekáváme býčí obrat v EUR/CAD pár, což je obchodování na $1.4510.

Studie z otevřené pozice ve futures trhu odhalí sentiment podkladového měnového páru. Analytici HSBC studoval EUR/USD pozice držené velkých finančních institucí na trhu s futures jako Chicago Board of Trade. Studie odhalila kompletní směna mezi obchodníky do dlouhé pozice EUR, z dřívějších krátkých pozic EUR.

Potvrdit změnu v sentimentu, Dominik Bunning, analytik HSBC, také analyzovala náklady Put a Call premium za posledních jeden a půl roku. Dříve, minulý rok, prémie pro Call opce byly důsledně levné, vzhledem k prémii Put opce. Nicméně, situace se úplně změnila a teď, s Volání stojí více než Staví. To potvrzuje stále býčí sentiment vůči Euru.

Bunning také studoval Eurozóny nákupu dluhopisů údaje za období dvou let. Data naznačila, že poptávka se zvýšila v poslední době, i když malé. Podobně akciového portfolia nákupu v Eurozóně zůstává na historicky nízké úrovni. Jako firemní zisky začaly jít nahoru, akcie mohou vidět nárůst poptávky ze zemí mimo Eurozónu. To by nepřímo zvýšení poptávky po Euru dolar.

Nedávné zvýšení úrokových sazeb Bank of Canada viděl Loonie hit 11-měsíční maximum vůči americkému dolaru. Jestřábí prohlášení, které provázely zvýšení sazeb má za následek pravděpodobně přetížené ocenění. Na základě výše uvedených argumentů, počasí jsme rally na EUR/CAD pár.

Technicky vzato, EUR/CAD pár je příjemcem podpory na 1.4490. Stochastický oscilátor má pozitivní divergence s cenou. Můžeme tedy očekávat, že měny kříž pro pohyb směrem nahoru.

EUR/CAD Pár: 21. července 2017

Otevřením long obchodu na EUR/CAD pár, předpokládaný trend může být velkými písmeny. Máme v plánu otevřít obchod v blízkosti 1.4550, s příkazem stop loss nad 1.4440. Výstup bude blízkosti 1.4830.

Také chceme investovat do call opce, kdy EUR/CAD pár obchoduje v blízkosti 1.4550 na OTC trhu. Kromě toho, pokud budeme pokračovat s obchod, rande kolem 29. července by být vybrán pro skončení platnosti opce.

Nejnovější články: