Vízum Varuje Držitelé Kreditních Karet Přes Hacking Na Čerpacích Stanicích

Kreditní karty i nadále být jedním z nejvíce populární formy placení s uživateli po celém světě. Nejen, že jsou všeobecně přijímány, ale jsou snadné přenášení a použití.

Nicméně, kreditní karty ukázaly být zranitelné, zvláště když kreditní karty uživatel není opatrný. To má často za následek jejich data stále ohrožena.

Visa je jedním z nejlepších dvě kreditní karty procesory na světě. Společnost nedávno vydala varování, aby kreditní karty uživatele o potenciálních hackerských u čerpacích stanic.

Existují miliony samoobslužných čerpacích stanic po celém světě, kteří přijímají platby prostřednictvím kreditní karty. Vízum varovala své zákazníky, aby dávat pozor na čerpací stanice, protože to je místo, kde by mohly skončit s oslabeným kreditní karty. Společnosti vydávající kreditní karty vydala v poslední době několik varování o možných hacking děje u čerpacích stanic. Tam byly zprávy o několika úspěšných hacků v roce 2019.

KPIX CBS SF Bay Area

Visa má stanoveno, že tato čerpací stanice útoky v roce 2019 byly mnohem vyspělejší, než je normální stírání přístup z krádeže kreditní karty data. S skimming, uživatelé jsou napálil do bít své karty na zařízení připojené k čtečka paměťových karet. Toto zařízení pak zkopíruje na kartu informace, které jsou pak shromažďovány později. Data se pak používá k vytvoření duplikátu kreditní kartu používat.

Nové útoky jsou mnohem méně nápadné. Hackeři jsou nyní schopni vstoupit čerpací stanice point-of-prodeje (POS) systémy. To se děje buď zasláním phishing e-mailem nebo fyzicky přístupu k nim. Hacker pak budou moci ukrást všechny kreditní a debetní karty, informace uložené v systému. Nová informace může být také obdržel jako zákazníci přejeďte více karet.

Přechod na Čipy

Jedním z hlavních bodů zranitelnosti, které hackeři využívají je, že čerpací stanice nejsou přesunula na bezpečnější EMV čip-umožnil zařízení. Tyto cílené útoky mají přejeďte-pouze čtečky karet.

To je důvod, proč Vízum, se doporučuje, aby čerpací stanice vlastníků, kteří nejsou upgradovat jejich zařízení, ale začít se změnou k čipu-povoleno čtenáře. Na podporu tohoto, Visa oznámila, že do října roku 2020, nějaké non-chip-povolit zařízení se nebude vztahovat na Víza podvodu dohoda o odpovědnosti. Je to proto, že odpovědnost je nyní na obchodníka za to, že up-to-date.

Nejnovější články: