HSBC je Nová Nabídka Hypoték Naznačuje, Vysoké Ceny Bydlení

Nedávné snížení hypotečních sazeb HSBC ve Spojeném Království ukázaly, že ceny bydlení v zemi dosáhl své nejvyšší úrovně. HSBC je nejnovější produkt spadl pod nejnižší míra 1,14 procenta, který nabízela Yorkshire Building Society.

HSCB bude nyní nabízí zákazníkům fixní úroková sazba o 1 procento. Odborníci říkají, že tato nabídka ukazuje, že UK ceny bydlení vzrostly na jeho vrcholu. HSBC je produkt nabízí 500 000 liber na 1% po dobu dvou let pro ty, kteří mají 35 procent vkladu nebo vlastního kapitálu ve své domovské a hledají nízké úrokové sazby úvěrů od renomovaných institucí.

Bydlení analytik Henry Pryor řekl, že dohoda z HSBC odhaluje rozsah jeho nadšení pro nové podnikání. Dodal, že to byla indikace, že na trhu se přikrýval ven. Rachel Springall, finance expert na Moneyfacts.co.uk, uvedl, že to byl dobrý čas pro dlužníky, aby jejich půjčky se vzhledem k nízké úrokové sazby. Podle ní by umožní dlužníkům, aby se snížit dobu trvání úvěru při současném zvýšení jejich vlastního kapitálu v domě.

HSBC UK

Duncan McCann, výzkumný pracovník na New Economics Foundation, řekl, že velký vklad do banky nejen zajistit stabilitu, ale také odradil nový dům kupce. On poznamenal, že to byl prostě pokus přilákat publicitu, protože to bylo pouze pro zavedené majitelé domů hledají nižší ceny.

V prohlášení, řekl McCann,

Tento produkt skutečně se zdá, jejichž cílem je získání HSBC pozitivní publicitu tím, že nabízí nejnižší pevnou úrokovou sazbou nikdy, aniž by něco dělat, aby řešila problémy s bydlením krize. Banky chtějí být vidět, pomáhat lidem, když to bude dělat nic pro ty, kteří nebyli již v privilegované pozici, že 35 procent vkladu a £1,499 poplatku na ruku.

Chlap Anker, šéfredaktor MoneySavingExpert souhlasil s McCann hodnocení říká, že ne mnoho by být způsobilé pro tyto úvěry. Odborníci řekl, že nová nabídka od HSBC je založen na očekávání, že úrokové sazby v zemi zůstane na 0,5 procenta v blízké budoucnosti.

Rezidenčních nemovitostí transakce v BRITÁNII výrazně klesly v posledních dvou měsících podle záznamů z HM Revenue and Customs. Tam byly 101,850 majetkových transakcí v Květnu 2015, ale to pak klesl o 15 procent na 88,400 transakcí v dubnu 2016. V Pryor je toho názoru, že kupující jsou ochotni provést nákup, neboť se obávají, že ceny mohou dále klesat i v nadcházejících měsících.

Nejnovější články: