Ringgit posílit na předpokládané 4.2% Meziroční růst HDP

Hvězdný non-farm zaměstnanost změna, lepší, než se očekávalo jádro maloobchodních tržeb, pokles v nezaměstnanosti nároky vyšší, než se očekávalo flash manufacturing PMI, a Brexit související nejistoty umožnily americkému dolaru na výjimečnou býčí běh proti většině měn včetně Malajské Ringgit.

Z nízké 3.9217, USD/MYR pár hit vysoký 4.09. Nicméně, tam jsou některé zásadní důvody domnívat se, že USD/MYR pár bude pokračovat v jeho sestupný trend brzy. Na měsíc-nad - měsíční základ, index spotřebitelské důvěry čtení téměř zůstaly v červenci s čtení 97.3.

Data oznámila včera jasně naznačila, že americký trh se zotavuje, ale rozhodně ne na úroveň, která vyžaduje zvýšení sazeb s okamžitým účinkem. Ve skutečnosti, většina účastníků trhu nyní věří, že Fed nebude schopen zvýšit sazby dříve než v září. Dalším důležitým bodem, který podporuje argument, je mzdová inflace, která rostla pouze o 0,1% v červnu proti trhu, očekávání nejméně o 0,2%. Podobně, národní míra nezaměstnanosti vzrostla o 0,2% m-o - m na 4,9% v červnu. Nevýrazné zvýšení mezd a růst nezaměstnanosti je určitě příčinou strach a Fed bude jistě zabránilo zvýšení sazeb za takové situace. Můžeme tedy očekávat, že americký dolar opět oslabit brzy.

Hvězda On-Line

V případě Malajsie, míra nezaměstnanosti klesla na 3,4% v Květnu, dolů o 0,1% m-o - m základ. Podle Julia Goh, analytik United Overseas Bank (Malajsie) Bhd, 3% snížení Zaměstnanec Podpůrný Fond výši příspěvku, a 1% snížení daně z příjmu právnických osob by posílilo růst HDP o 1%. Malajsie je očekávaný expandovat tempem 4,2% v roce 2016. Analytik byl také pozitivní, o Malajské Ringgit, vzhledem k tomu, že konsolidace na růst ceny ropy beze změny cíle rozpočtového schodku a přebytku běžného účtu. Tak zásadně, můžeme očekávat, že USD/MYR pár zůstat v trendu dolů, dokud Fed potvrzuje zvýšení sazeb.

USD/MYR dvojice se perfektně pohybuje v sestupném kanálu je znázorněno v grafu. Indikátor MACD je také odráží nemotornost v měnovém páru. Dvojice čelí tuhý odpor na 4.14 úrovně. Můžeme tedy očekávat na měnovém páru k poklesu na další úroveň podpory na 3.7819.

USD/MYR Páru: 28. července 2016

Takže, forex obchodník by měl spekulovat na pokles USD/MYR dvojice tím, že krátká pozice na 4.05 hladiny. Stop loss pro doporučené obchodu je 4.15 nebo vyšší. Krátké pozice by měly být uzavřeny, když USD/MYR pár snímků, aby o 3.85.

Binární obchodník může těžit z předpokládaného poklesu nákupem one touch opce smlouva z vhodného makléře volby. Cílové úrovně pro obchod by měl být v ideálním případě nad 3.85. Příčinou obchodník bude dále posílena, je-li smlouva datum platnosti spadá do posledního týdne srpna.

Nejnovější články: