Americký dolar klesá na možné zpoždění v Fed zvýšení sazeb

Spekulace o zvýšení úrokových sazeb Fed vyústila v uptrend v USDZAR dvojice, která zasáhla vysoký 15.9818 na 19 . Května. O odvolání proti jihoafrický Prezident Jacob Zuma, také pomáhal vzestup USDZAR pár. Nicméně, minulý týden, slabé nonfarm payrolls údajů vyvolalo pokles USDZAR pár. Na USDZAR, která byla uzavřena na 15.0680 na pátek, se očekává, že dále klesat z důvodů uvedených níže.

USA nonfarm payrolls údajů zveřejněných v pátek ukázal, že pouze 38.000 pracovních míst byly přidány v Květnu, ve srovnání s očekáváním analytiků 159,000. Počet nonfarm pracovních míst přidány v dubnu byl 123,000 (revidováno z předchozích dat 160 000).

Průzkum, který provedla agentura Reuters, se brzy po oznámení, uvedl, že všichni analytici nyní věří, že Fed nebude jít pro zvýšení sazeb v červnu. Tento názor vedl k medvědí sentiment na dolaru.

Bloomberg

Mezitím, mezinárodní ratingová agentura Standard & Poor zachována jeho investičního stupně rating BBB - pro Jižní Afriku. Před měsícem, Moody udělal podobné rozhodnutí potvrdit Baa2 klientů z Jižní Afriky. Re-jmenování Pravin Gordhan, jako Ministr Financí, je všeobecně vnímáno jako pozitivní změna. Gordhan sloužil jako Ministr Financí v letech 2009 a 2014. Jeho návrat následovalo odvolání dvou Ministrů Financí v rámci propast pět dní.

Moody a S&P's aktuální hodnocení Jižní Afriky, jsou jen o stupínek nad junk status. Moody, zatímco uvolnění zprávě uvedl, že roky špatného ekonomického růstu se zdají být u konce a fiskální 2016-17 rozpočtu spolu s ekonomickými reformami by pravděpodobně snížit státní dluh.

Další velká ratingová agentura Fitch očekává se, že poskytovat své recenzi tento týden. Účastníci trhu se domnívají, že Fitch rozhodne podobné zbytku agentury. To by dále posílila jihoafrický Rand vůči americkému dolaru.

USD/ZAR Dvojice: 6. června 2016

Těžit z poklesu, měna obchodník by měl jít krátký blízkosti 15.10. Příkaz stop loss by měl být umístěn nad 15.60. Take úroveň zisku pro obchod je 14.25.

Binární obchodník by měl využívat příležitosti, aby se zisk tím, že koupí one touch opce smlouvy. Cílové úrovně pro obchod by měl být vybrán z řady 14.20 do 14.50. Podobně, datum vypršení platnosti v prvním týdnu července by zajistit úspěch v obchodu.

Nejnovější články: