Yellen je optimistický výhled AMERICKÉ ekonomiky posiluje Měnu

Americký dolar klesl obecně proti všem hlavním měnám, včetně Švýcarského Franku v lednu. Dolar byl opilý, protože ze dvou hlavních důvodů: Trump je poznámka o síle amerického dolaru a nedostatek podrobností o výdaje na infrastrukturu plány. SNB (Švýcarská Národní Banka) byla ne moc obavy o posilování Franku jako deflační tlak se zmírnil trochu v posledních několika týdnech.

Dále NÁS správy je tlak na země, které mají velký přebytek běžného účtu, umožnit jejich měny, které se pohybují volně bez zásahu také povoleno Frank posílil vůči Dolar.

Nicméně, od 31. ledna , USD/CHF dvojice je trendy vyšší. Dvojice zaznamenán vysoký 1.008 ve středu. Očekáváme, že pár se pohybovat dále na sever z důvodů uvedených níže.

Financial Times

V úterý, Janet Yellen dala optimistické svědectví do Senátu Bankovního Výboru o AMERICKÉ ekonomice. Yellen uvedl, že by nebylo moudré čekat příliš dlouho, aby normalizovat sazby s ohledem na skutečnost, že americká ekonomika vykazuje známky posilování. Ona dále varoval, že tam je spousta nejistoty ve fiskální politika pod Donald Trump režimu. Na trhu se vyjádřit kladně, neboť odráží množství svobody, že Fed má v živé demokracie. Analytici považují kritiku, být Dolar pozitivní.

Ozvěnou Yellen je komentář, Bureau of Labor Statistics uvádí 0,6% m-o-m zvýšení Indexu Cen výrobců (PPI) čtení v lednu, od 0,3% nárůst v předchozím měsíci, vyšší než tržní očekávání 0,3% růstu. Vyloučení potravin a energií, core PPI vzrostl o 0,4% m-o-m v lednu, proti analytiků očekávání o 0,2% nárůst.

Na Švýcarské Národní Banky (SNB), na druhou stranu by rádi, aby Frank oslabila vůči americkému dolaru. Frank byl hlavní cíl pro investory, kteří hledají bohatství ochrana v dobách nejistoty. SNB uvedla, několikrát v minulosti, že Frank je vztyčenou uměle, protože jeho bezpečné útočiště odvolání. Silný Frank má vliv na exportu země a hospodářské oživení. Tak, SNB i nadále přijímat veškerá opatření, včetně záporných úrokových sazeb a intervenční, držet Frank slabý.

Takže, na základě výše uvedených argumentů, očekáváme Dolar dále poroste proti Franc.

Po téměř jeden měsíc, USD/CHF pár má opět překročil nad 12-denní klouzavý průměr. Williams %R znamená zvýšení hybnosti. To naznačuje možnost, že v krátkodobém vzestupném trendu na USD/CHF pár. Dvojice má silnou podporu u 0.9980.

USD/CHF Pár: 17. února 2017

Měna obchodníci si mohou otevřít dlouhou obchodovat poblíž současné úrovně 1.005 spekulovat o prognóze trendu na USD/CHF pár. K omezení ztrát souvisejících se spekulace, příkaz stop loss může být umístěn níže 0.9860. Dlouhá pozice mohou být prodávány za účelem zisku blízkosti 1.0240.

Investice do opce smlouva by umožnila binární obchodník získat od vzestupu USD/CHF pár. V ideálním případě by se mělo investovat, když se pár obchoduje v blízkosti 0.9980. Obchodník by měl také ujistit, že smlouva zůstává v platnosti až do 24 .února.

Nejnovější články: