Kushner Společností Transakcí Označeny Jako Podezřelé

Deutsche Bank je údajně označen více transakcí prováděných Kushner Společnosti. Podle Hamburg-založené obchodní časopis známý jako Manažer Magazin, banka je také připravena předat doklady vztahující se k nahlášení do Zvláštního Poradce Robert Mueller, který byl přiřazen k vyšetřování ruské vměšování v Spojené Státy Prezidentské Volby v roce 2016.

Business magazine hlásí, že úředníci z Deutsche Bank oznámily, že jejich země je bankovní regulátor BaFin (Bundesanstalt für Finanzdienstleistungsaufsicht, nebo Federální Finanční Dozorčí Úřad), pokud jde o transakce provedené Kushner Rodina je realitní společnost, která je v čele Jared Corey Kushner. Tam byly opakované tvrzení, že Rusko má zájem na získání AMERICKÉHO Prezidenta Donald Trump do kanceláře a tyto transakce by mohla vnést více světla do obvinění.

Jared Kushner je Americký vydavatele novin, realitní developer a senior poradce Prezidenta Trump. Kushner je vdaná za Prezidenta Trump, dcera Ivanka Trump. S ohledem na povahu transakce, žádné podrobnosti byly poskytnuty v době psaní tohoto článku. Obchodní časopis hlášeny v pátek, že Deutsche Bank úředníci mají dostatečný důvod se domnívat, existuje několik červené vlajky s transakcí a oni jsou natolik závažné, že pro Deutsche Bank úředníci přiznat, že jsou ochotni se obrátit dokumenty k Mueller.

Deutsch Bank je klíčovým bankéř na Prezidenta Trump a Senior Poradce Bílého Domu Kushner. Podle nejmenovaného zdroje popisován jako bytí v blízkosti ohledu na to, Mueller již vydal předvolání pro Deutsche Bank pro informace týkající se úvěru a peníze transakce Trumf a Trumf členy rodiny.

The New York Times oznámil, že v prosinci, že Brooklyn-založené právník vydal předvolání pro Deutsche Bank pro informace konkrétně týkají Kushner činnosti. Znepokojující Kushner Společnost transakce byla objevena před bankou po Palubě Prezident Paul Achleitner nařídil interní audit.

Manager Magazin je článek o události byl v pořadí první hlásil a překládal , Matka Jones, Americký časopis, který se zaměřuje na poskytování zprávy, komentáře, a investigativní reportáže.

Řekl překlad

Achleitner interní detektivové byli v rozpacích, aby dodávat své prozatímní zprávy týkající se realitní magnát Jared Kushner na německý finanční regulátor BaFin. Jejich zjištění: Existují náznaky, že Donald Trump je syn-in - law, nebo osoby nebo firmy v blízkosti, aby ho mohl směřovat podezřelé peníze prostřednictvím Deutsche Bank v rámci své obchodní jednání.

Nejnovější články: