Zelené Investice Rostoucí, Jako Je Změna Klimatu Obavy Rostou

Masivní lesní požáry v Austrálii způsobily značné devastaci života, majetku, zvířat a životního prostředí.

Tyto požáry mají jen jako palivo globální obavy z masivní změny klimatu a pobídl miliony investorů z celého světa, aby nasměrovat své peníze do etických investic.

Analytici v Impactvesting ukázal, že investoři mají ztrojnásobil své investice do fondů, které se zaměřují na environmentálních, sociálních a správy a řízení (ESG) problémy. Částky investované v zelené investiční příležitosti nyní stojí na £10 miliard eur , což je masivní nárůst oproti předchozímu £3 miliardy.

ESG fondy jsou stále nejlepší volbou pro investory z několika důvodů. Jedním z těchto důvodů je v důsledku změny klimatu negativní dopad na životní prostředí. S klimatickou krizi je nejvyšší prioritou, lidé chtějí větší jistotu o své budoucnosti. ESG prostředků, aby se lidé cítili, jako by se chránit jejich budoucnost. V dnešní době, správci aktiv se zaměřením na uvedení své investice do firem s dobrou ekologickou bilanci, protože to pomáhá chránit důchody ze změny klimatu.

Bloomberg Trhů a Financí

Navíc, sociálních a správy a řízení aspektů těchto fondů jsou také atraktivní. Boj proti chudobě investice do správné společnosti, je to dobrý nápad, že mnozí lidé jsou za sebou. To z nich dělá pocit, že jsou těží a zároveň pomáhat. Řádné správy věcí veřejných, je také problém právě teď. Několik společností se složil kvůli špatnému vedení společnosti. S vědomím, že vaše investice je v bezpečí, protože fond se zaměřuje na dobré vedení je také uklidňující.

Největší znamení investic posun je viditelný z akce od největší světové správce aktiv. Se sídlem v USA BlackRock nedávno oznámila, že by zvýšení jeho ESG investice do £760 miliard. Navíc, manažer fondu se bude pohybovat proti společnosti šéfa, který není kroky v reakci na změnu klimatu.

Finanční svět byl podniká kroky, aby se chránit před finanční šoky způsobené změny klimatu. Banky a pojišťovny jsou již podniká kroky k reagování na budoucí hrozby, jako jsou záplavy a další extrémní povětrnostní podmínky.

Nechte Vaše Investice Go Green

Tato obava o změně klimatu je sdíleno po celém světě a letošní Světové Ekonomické Fórum se bude s největší pravděpodobností zaměří na to, jak investovat udržitelným způsobem. Investoři byli s pohybující se od loňského roku, Norsko je suverénní fond říká, že to bude prodávat své investice do fosilních paliv společnosti.

Lze očekávat, že velké množství peněz, které mají být čerpána do řešení změny klimatu obavy, protože investoři se snaží jít zelenou. To může být špatná zpráva pro odvětví, která nejsou přátelské k životnímu prostředí, takže analytici radí lidem s akcií v těchto společnostech se pohybovat rychle a tiše.

Změna nepřijde přes noc, i když, a odborníci očekávají, že tato "zelená vlna" se pohybovat pomalu, ale jistě do různých finančních trzích po celém světě.

Nejnovější články: