Finanční Analytici Říkají, že v Asii Na Pokraji vlastního Kapitálu Boom

Asie je nejlépe známý jako světového vůdce, když jde do výroby a obchodu. Nicméně, to má problémy, pokud jde o finanční integraci. To je nejvíce patrné, když přijde na tok kapitálu jako kapitálu toky z a do Asie, spíše než uvnitř kontinentu.

Hlavní problém je, že Asie je spoření na trhu bylo vždy zaostalé. Podílové fondy, penzijní systémy a podobně nejsou tak populární ve většině Asijských zemí. Suverénní fondy jsou pouze dlouhodobé úspory, které se podařilo to velký hit v Asijských trzích.

Věci byly v pohybu správným směrem pro Asijské finanční trhy v posledních deseti letech. Co pomohlo je posílení regionální integrace a Asijský trh prohlubuje. Finanční analytici nyní předpokládají, že Asijské trhy bude pokračovat jejich zrychlení v příštích letech a dohnat s globální finanční trhy.

Analytici předpovídají, že tržní kapitalizace v Asijském regionu bude vidět zdvojnásobení. Výsledkem bude zvýšení hodnoty na trhu kapitálu na $56 bilionů dolarů během příštích deseti let. To bude vidět, regionu také vytvořit 56 procent globální růst tržní kapitalizace. Severní Amerika a Evropská Unie budou v druhé a třetí místo.

Další předpověď je, že hlubší regionální integraci, která by měla zvýšit zahraniční vlastnictví v různých trzích a nižší volatilitu. Výsledkem je, že tam bude méně tržní selhání jako finanční krizi roku 1997. Čína je jedním z největších přispěvatelů do Asie je rozvoj, s několika působivých programy, jako Jeden Pás a Jedna Cesta. Japonsko je také ukončení jeho propad, s cennými papíry se opět mění v produkt, který zájmy domácích investorů. Japonská vláda má také ambiciózní plány na globální a regionální finanční rozvoj. Jiné země jsou také v tahání jejich vlastní hmotnost díky urbanizace a přijetí technologie.

Faktory, Které Přispívají K asijské Finanční Tlačit

Rostoucí Bohatství: růst trhu je přirozeným důsledkem populace stále bohatší. Více peněz znamená větší množství úspor, což zvyšuje kapitálové a vydávání dluhopisový trh.

Lepší Zahraniční Investice: více regionální trh dostane integrované, přímé zahraniční investice zvyšuje. Asie má nyní více vysoce propojené dodavatelských řetězců a má hlubší zahraniční investice odkazy mezi jeho regionální členové.

Finanční Reformy: došlo k významným reformám, které umožňují lepší investice do rozvoje. Tyto reformy podporovat také úspory v dlouhodobé spořicí produkty, jako jsou podílové fondy. Navíc, zahraniční investice je podporována.

Pokroky v Tech: Díky tech pokroky v oblasti elektronického bankovnictví a investice, to umožnilo lidem lépe spořit a investovat na Asijských trzích.

Analytici poukazují na to, že Singapur, Austrálie, Hong Kong a Japonsko učinily největší pokrok v rozvoji jejich trhy. Pákistán, Filipíny, Indonésie, Čína a Indie jsou na zadní straně balení. Jedna věc je jistá i když, a to je Asijské finanční trhy se pohybují správným směrem.

Nejnovější články: