Po Celém Světě Obchodovatelné Indexy

Jako součást naší pokračující Binární Možnosti průvodců v tomhle budeme vám nahlédnout do všech Burzách po celém světě, které jako skutečné peníze obchodování na některém z našich nejlepší Binární Opce Makléři budete moci umístit řadu různých obchodů.

V případě umístění jednoho nebo více obchodů na některou z hlavních indexů je něco, co se snaží udělat, pak prosím čtěte dál existuje mnoho z nich k dispozici a jsou uvedeny na obchodní platformy a vy budete moci umístit všechny druhy různých typů obchodů, zatímco některé z nich jsou otevřené pro podnikání.

Bombay SE – To je burza, na které se chystáte najít předních společností v Indii, a pokud to je něco, co vás zajímá, pak se ujistěte se, že jste umístit své obchody v Bombaji SE.

CAC 40 – CAC40 je akciová burza, která se vztahuje k nejvyšší hodnotě společnosti, které jsou založeny ve Francii a existuje mnoho obchodní příležitosti, k dispozici na CAC40 každý pracovní den v týdnu.

DAX – Další stock exchange, které mohou být zajímavé pro vás je DAX a to je založeno na nejvyšší hodnotě společnosti, které jsou založeny a jsou obchodování z Německa.

Dow – Jeden z hlavních burzách po celém světě, která vám vždy dát vám nepřeberné množství různých obchodních příležitostí je DOW jones, což je hlavní Americké burzy.

FSTE 100 –Jste vždy najde víc než dost, obchodní příležitosti, pokud se rozhodnete použít některou ze společností na indexu FTSE 100, který je sídlem ve spojeném KRÁLOVSTVÍ burza, na které UK top 100 společností, jsou uvedeny.

Hang Seng – To je Hong Kong, kde Hang Seng je založen, a jako takový, budete muset být vědomi možných časových rozdílů v oblasti, kde žijete, a Hong Kong, pokud máte v úmyslu zakládat některé své obchody kolem společnosti založené na této burze.

ISE 30 – i když nemusí být zájem založit své obchody na společnosti založené v Turecku, pokud jste tam mohou být některé poměrně volatilní obchodování možnosti jsou k dispozici na ISE 30, takže si to na paměti.

Kuvajt General Index – Toto jméno této burze se samozřejmě dá údaj o tom, které země velkých firem jsou uvedeny na to, a to je samozřejmě v Kuvajtu.

NASDAQ – Další NÁS založena burza, na které jste vždy najít spoustu obchodních příležitostí je NASDAQ.

Nikkei 225 – Pokud máte zájem o uvedení všech možných obchodů na společnosti se sídlem v Japonsku, pak to bude stojí za váš čas podívat se na to, co je v nabídce na Nikkei 225, který mnozí naši nejlepší Makléři bude mít řadu obchodních příležitostí v nabídce pro vás.

RTS – poslední stock exchange, které by mohly být zajímavé pro vás je RTS, který je ruské obchodní výměny, na které spousta z vysoce oceňují ruské společnosti jsou uvedeny.

Nejnovější články: