Woodford Equity Income Fund Aby Znovu S Novým Názvem

Neil Woodford šel od bytí jeden z nejvíce záviděníhodné muži v BRITÁNII jedním z nejvíce nenáviděné. Měl pověst KRÁLOVSTVÍ je nejlepší správce fondu, ale to šlo z kopce a nyní je jeho vlajková loď příjmů fondu je nucena k uzavření svých windows.

Woodford Equity Income Fund je kritizovaný být vypnut a peníze budou vráceny investorům co nejdříve. To přijde jako úlevu pro tisíce investorů po celé velké BRITÁNII, kteří byli pod velkým tlakem od června, kdy fond byl odložen pro špatný výkon, který vyústil ve investoři ve frontě a náročné se dostat své peníze zpět.

Investoři ve fondu nedávno obdržel dopis, který informoval, že fond bude brzy uzavřen. Zdá se však, že fond by mohl být oživen v budoucnosti, ale bez Woodford. On byl odstraněn jako správce fondu, kdy fond je obnovena bude přejmenován. Správci fondu, Odkaz Fund Solutions (LFS), řekl, že rozhodnutí bylo přijato po dlouhém a pečlivém přezkoumání fondu.

Woodford Investment Management

Neil Woodford nebyl moc spokojený s Odkaz je rozhodnutí o uzavření fondu a řekl, že uzavření není v dlouhodobém horizontu a v nejlepším zájmu fondů investorům.

Problémy s fondem začal už v červnu. To zažil špatné běh a to způsobilo paniku s mnoha investorů. To mělo za následek mnoho z nich stahují své peníze z fondu, který způsobil ještě větší zmatek. Předtím, než začaly potíže, fond byl oceněn na £10,2 miliard na svém vrcholu. Když investoři vybírali své finanční prostředky, byla oceněna na pouhých £3,7 miliardy.

Mnoho investorů pumpoval peníze do fondu, protože Woodford pověst. Nicméně, měli důvod být znepokojeni, jak Woodford Kapitálové Příjmy zažil 35,9 procenta ztráty za období posledních tří let. Některé z dalších prostředků se mu podařilo, jako Pacient Kapitálu investiční fond a Příjmu Zaměření fondu také zažil ztráty.

Investoři Musí Počkat, Získat Zpět Finanční Prostředky

LFS se snaží zachránit věci přemístění portfolia a vykládání mnoho z fondu nelikvidní aktiva, ale je to stále není dost, aby fond na vodě. To je hlavní důvod pro vypnutí fondu.

Investoři budou také muset trpělivě čekat na navrácení jejich prostředků od likvidačního procesu fond začne v lednu 2020.

Nejnovější články: