BlackRock Cíle Ekologicky Šetrné Společnosti, Pro Velké Investice

Svět se zdá být ve více zmatku nyní více, než kdy jindy s přírodních katastrof se děje na hlavní stupnici.

Změna klimatu je obviňován pro lesní požáry v Austrálii, povodně v Indonésii a sopky na Filipínách.

BlackRock, která je největším světovým správcem fondu s 7 bilionů dolarů v aktivech, se rozhodla postavit ve snaze udělat svět lepší. Společnost tento týden oznámila, že zdvojnásobí počet udržitelnost zaměřené fondy obchodované na burze, které nabízí na 150.

To také plánuje snížit své investice do firem, které se jejich zisky z využívání uhlí. Celkově společnost doufá, že zvýšit své investice do udržitelné aktiv ze současných $90 miliard až 1 bilion dolarů do konce tohoto desetiletí.

BlackRock

Změna Klimatu

Tento krok přišel poté, co jej obdržel silnou kritiku pro nyní používá jeho pozici jako číslo jedna správce fondu na světě se vliv na změny klimatu. Změny správce fondu je investiční přístup, byli vyhlášeni Jan 14 v dopise klientům, vedle CEO Larry Fink je dopis do jiných vedoucích pracovníků. V dopise, Fink poukázal na to, že změna klimatu je hlavní nebezpečí na trhu.

Fink oznámila, že BlackRock bude posouzení jejich budoucích investicích s více než tradiční rizika likvidity a úvěrů v mysli. Společnost bude nyní zvažovat environmentální a sociální dopady svých investic, aby zajistila, že tento fond investuje do něčeho, co je čistý pozitivní pro společnost.

Fond bude také tlačí na firmy, aby propustila jejich klimatických rizik, hodnocení. To bude založeno na standardu Udržitelnosti Rada pro Účetní Standardy (SASB) a Task Force na Klimatu, Týkající se Finančních informací (TCFD). Fink upozorňuje BlackRock bude přijetí opatření proti společnostem, které neberou kroky k minimalizaci jejich klimatických rizik.

BlackRock také nedávno připojil Klima Akce 100+ podnětu. Je to skupina kolem 370 fondu vlastníci a manažeři, které tlačí na více šetrné k životnímu prostředí akcionářem návrhy, zatímco tlačí společnosti dodržovat standardy stanovené v Pařížské dohody o klimatu.

Zvýšené Ekologické Povědomí

Skutečnost, že BlackRock, rozhodl se vzít tento krok je velký krok. To může také znamenat posun v myšlení investorů. Místo toho se zaměřuje jen na spodní linku, vážné investoři budou nyní muset zvážit faktory životního prostředí, jako důležitý faktor v jejich finanční návratnost.

Nejnovější články: