AIG čistá ztráta se rozšiřuje ve Q4-2016, postrádá EPS odhady

Hit multi-miliard poplatku, světová pojišťovna American International Group Inc. (NYSE: AIG) vykázala fiskální rok 2016, ve čtvrtém čtvrtletí ztrátu, že se rozšířily z předchozího roku je podobné čtvrtletí. Společnost také minul odhady analytiků s velkým náskokem. Na trhu potrestán AIG zasláním své akcie na $62.49, z nedávné maximum $66.86. Z důvodů uvedených níže, očekáváme, že klesající trend bude pokračovat i v příštích dnech.

New York-založená společnost za čtvrté čtvrtletí čistou ztrátu prohloubil na $3.04 $ nebo $2.96 na akcii z $1.84 $ nebo $1.50 na akcii ve stejném čtvrtletí loňského roku. S touto ztrátou, společnost dostane pochybné rozlišení vykazování čtyři prohry v posledních šesti čtvrtletích.

Kromě položek, Q4-2016 provozní ztrátu prohloubil na $2.79$, z $1,32 miliardy v Q4-2015. Na jeden podíl základ, ve čtvrtém čtvrtletí provozní ztráta byla $2.72, ve srovnání s čistou ztrátou $1.07 na akcii v loňském roce odpovídajícího čtvrtletí. Analytici očekávali AIG zprávu, že ve čtvrtém čtvrtletí provozní zisk o $0.42 na akcii.

Fox News

Hlavním důvodem ztráty byla rezerva poplatek na rizika spojená s dlouhodobou NÁS komerční pojištění napsané firmě dlouho zpátky. V tomto ohledu, to může být poznamenal, že AIG uzavřela dohodu s dceřiná společnost Warrena Buffetta Berkshire Hathaway Inc předat většina budoucích ztrát, pokud vůbec, na to druhé. AIG je v současné době realizuje dva roky strategický plán, odhalila v loňském roce, aby se otočil společnosti. Miliardář a investor Carl Icahn opakovaně vyzval společnost, aby se rozdělit do tří, po slabém výkonu v loňském roce. S ohledem na vážné provozní problémy, kterým čelí AIG, investiční výzkumná firma S&P Global rating byl snížen na 31 . ledna. Na základě údajů uvedených výše, jsme se počasí, akcie i nadále medvědí.

Špatné výsledky vydláždil cestu pro akciové rozbít hlavní úroveň podpory na 64.50. Navíc, akcie otevřel se obrovský negativní mezera, poté, co byly vyhlášeny výsledky. Akcie má také klesla pod 12-denní klouzavý průměr 64.40. Stochastický oscilátor je sestupně. Tyto aspekty zdůrazňují převažující nemotornost na skladě. Takže, můžeme očekávat, populace, aby drift směrem dolů a testovat další hlavní podporu na 58.

American International Group Cena Akcie: 20. února 2017

Obchodní nastavení v souladu s prognózou může být vytvořen tím, že investice do opce. Ostatní věci postarat, zatímco nastavení obchodu jsou smlouvy, uplynutí období sedmi dnů a spotová cena nejméně $62 za podkladové aktivum v broker platformy.

Nejnovější články: