NÁS Homebuilder Důvěru Značně Stoupá V únoru

S rostoucí spotřebitelská důvěra a rychle klesající úrokové sazby odrážejí, Národní Asociace Stavitelé Domů vydala své úterní zprávě podrobně výrazný nárůst v amerických stavitelů domů ' optimismus v únoru.

Ve zprávě je uvedeno, že NAHB / Wells Fargo Housing Market Index se zvýšil na 62 v únoru, poté, co prudce stoupá až 58 v lednu.

Ekonomové očekávali, že index palce do 59. S růstem, index pokračoval zotavit po dosažení nižší úroveň 56 přes tři roky v prosinci.

NAHB Předseda Randy Noel řekl,

Pokračující snížení úrokové sazby hypoték v posledních týdnech spolu s pokračující síle na trhu práce pomáhají paliva stavitel sentiment.

V důsledku pádu zpomalení, mnoho stavitelé hlásí pozitivní očekávání pro jarní prodejní sezóny."

Mnohem větší, než se předpokládalo nárůst hlavního indexu zrcadlové průběžné zisky v všechny součásti, indexy. Prvek měření očekávání pro nadcházejících šest měsíců se zvýšil na 68, v únoru z 63 v lednu, zatímco metrika grafu kupující provozu se zvýšil na 48 z 44, a aktuální prodejní měření ukazatelů, vzrostl na 67 z 64.

NAHB Hlavní Ekonom Robert Dietz řekl

Pěti-bodový skok na šest-měsíc prodejní očekávání pro HMI je vzhledem k úrokové sazby hypoték klesá z cca 5% v listopadu na 4,4% tento týden. Nicméně, dostupnost zůstává zásadní problém.

Rostoucí náklady vyplývající z přílišné regulace, nedostatek sestavitelná, přetrvávající nedostatek pracovních sil a clech na dřevo a dalších klíčových stavebních materiálů i nadále dělat to stále obtížnější produkovat bydlení za dostupnou cenu bodů.

Přichází úterý, Ministerstvo Obchodu je plánováno vydání nové budově údaje v prosinci, který byl odložen v důsledku uzavření vládních institucí.

Nejnovější články: