Indičtí Investoři Ztratí Odhadovaný $3.2 bn V Bitconnect Ponzi

BJP vedla vláda dostala k moci tím, že bizarní sliby změny finanční situace v Indii. Premiér Narenda Modi slíbil vytvořit miliony pracovních míst, přinese miliardové zahraniční investice prostřednictvím jeho 'Make v Indii iniciativě a omezit praní špinavých peněz za každou cenu.

Vláda přišla s demonetization jezdit v prosinci 2016 zákaz všech 500 a 100 rupie denominací. Myšlenka byla odstranit všechny černé peníze chamtivci po celé zemi a zase ekonomiky od bezhotovostní ekonomiky na digitální. Že demonetization disk uvrhla národ do chaosu a obrátilo se strašně.

Co se stalo, bylo, že většina z černé peníze chamtivci rozhodla pumpovat peníze do nové investiční programy. Bitcoin byl vzlétl v roce 2017 a šel od $1,000 v hodnotě na začátku roku na $20,000 do konce prosince. Gujarat – Indický stát, kde Narendra Modi dříve vládli jako Hlavní Ministr viděl obrovské množství bohatých rodin a podnikatelů čerpadlo hromady peněz do Bitcoin.

Bitconnect byl jednou z firem, které cílené Indické investory pomocí klíčových BJP zákonodárce, aby se nic netušící Guajarati podnikání rodiny, nalít obrovské množství peněz jako Bitcoin investice.

V prohlášení, Kiran Vaidya , který slouží jako blockchain poradce Kanadské banky a produktový manažer v Torontu U Cash řekl:

Po demonetisation, dívali jsme se na Indii. Viděli jsme, jak bitcoin vzrostl po Řecku ekonomická krize a podobně, poté, co šel na jih ve Venezuele. Objemy byly tak vysoké, že to byl zřejmě lidé, kteří měli schopnost pohybovat trhy

BJP Zákonodárci Con Indické Investory

Bitconnect zkrachovala začátkem letošního roku a s ním více než 3,2 miliardy dolarů z peněz investovaných Indiánů byla zničena. Tento naštvaná hodně Indických investorů, kteří se rozhodli zakročit proti klíčové BJP vůdce, který napálil je do tvorby těchto investic. Investoři také tvrdí, že existuje řada BJP politici, kteří byli součástí podvodu a hrozí, že odhalí jejich jména.

Gujarat vláda zahájila vyšetřování a BJP byli rychle vyhnat zákonodárce a distancovat se od něj, ale škoda byla napáchána. BJP udělal obrovské škody na kdysi vzkvétající Indické ekonomiky prostřednictvím vytváření chaosu prostřednictvím demonetization, bolí střední třídy s GST politik, byl svědkem velké banky podvody a nechá pachatele, aby opustil zemi.

2019 volby vám říct příběh, zda Indie je ochoten odpustit BJP a podřídit dalších 5 let panování finanční chaos a lup!

Nejnovější články: