Wells Fargo čelí vyšetřování průběhu hypotečních praktik

Sotva tři měsíce předtím, Wells Fargo & Company (NYSE: WFC) souhlasil, že zaplatí 110 milionů dolarů na urovnání žaloby týkající se neoprávněného účty skandál.

Nicméně, populace neklesala moc vzhledem k Trumf rally a USA, Fed zvýšení úrokových sazeb.

Ve skutečnosti, akciový, který uzavřel na $55.78 včera posílil o 10% v minulém měsíci. Nicméně, na základě argumentů uvedených níže, očekáváme, že akcie klesat brzy.

San Francisco-založené banky je nyní vyšetřuje Úřad pro Finanční Ochranu Spotřebitelů pro údajné nedostatky v hypoteční poplatek postupů. Údajné pochybení přišel do záře reflektorů, když čtyři bývalí zaměstnanci uvedla, že banka používá své vedení na vině zákazníkům za prodlení v hypoteční související s papírem práce, i když bank je na vině, a nevhodně účtovat poplatky za prodloužení citován úrokové sazby.

Wells Fargo

Čtyři zaměstnanci mají vinu Tom Swanson, Wells Fargo výkonný na starosti Los Angeles, pro údajné nekalé praktiky. Typicky, to by stálo mezi $1,000 a $1,500 rozšířit citován úrokové sazby po uplynutí období. Vyšetřování se teprve teď začala. Je-li prokázáno, CFPB má moc facku pokuty a usilovat o odškodnění.

Interní hodnocení je nyní provedla banka a tento proces je nyní pod dohledem advokátní kanceláře Winston & Strawn.

Banka se také potýká s hromadou žalob na jeho přečerpání postupů. V 90. letech začala banka zpoplatnění kontokorentu, poplatky za debetní karty. Na základě stížnosti, FDIC provedla šetření. Zprávy vydané v roce 2008 odhalila skutečnost, že banka byla nabíjení efektivní roční úroková sazba více než 3500%. V pozdních 2000s, žalob bylo podáno proti bank v několika státech v USA. Žaloba tvrdila, že v Kalifornii sám banka výnosy až o 1,4 miliardy dolarů mezi roky 2006 a 2007. Případy byly později konsolidované v Miami okresní soud.

V minulosti, podobné žaloby byly podány proti Bank of America a JPMorgan. Oba Bank of America a JP Morgan zaplatí $410 milionů a 162 milionů dolarů, respektive, k urovnání obvinění. Nicméně, Wells Fargo odmítl zaplatit a táhl případ. Poslední briefing se očekává v srpnu. Pokud se neprokáže vina, je v pořádku, že by plácl na bankovní mohli udělat $185 milionů vyplacených jako vypořádání účtovat na účtech skandál vypadat velmi malý.

Wells Fargo Skladem Cena: 4. července 2017

Cena graf ukazuje prokázanou rezistencí na 57.15. Na indikátoru stochastic klesá z překoupené zóny. Kromě toho, indikátor MACD tvořil negativní divergence s cenou. Tak, korekce na akciovém cenu lze očekávat. Na druhou stranu, hlavní podpora existuje v 54.30.

Nejnovější články: