Nové Australské Zákony Způsobit Exodus Finančních Plánovačů

Na finančních trzích může být komplikované pro většinu lidí, a to je důvod, proč oni často spoléhají na služby a poradenství, finanční plánovači.

Australský trh má žádný nedostatek finančních plánovačů, ale všechno se může změnit, jako je Austrálie se zdá přinést nové zákony, které vyžadují, aby finanční plánovači musí být více profesionální.

Tyto nové zákony by vyžadovalo finanční poradci držet terciárního vzdělávání týkající se finančního plánování a složit zkoušku dříve, než mohou nabídnout své služby.

To je velká změna pro Austrálii je finanční plánování průmyslu. Je to doslova klade minimální úroveň vzdělání pro vstup a vyžaduje finanční poradci, aby složit zkoušku dříve, než oni mohou pracovat. To je hodně odlišné od předchozích požadavků, které umožnily poradce dát finančnímu poradenství se jen čtyři dny tréninku.

Když hodně poradci se shodují, že tyto vylepšení bude kvalita poradců lepší, kolem 6000 z 20 000 aktuální finanční plánovači v průmyslu uvažují, zavíráme krám. Filip Kewin, který je výkonný ředitel Asociace Finančních Poradců si myslí, že posun směrem k profesionalitě je dobrý, ale nová pravidla neuznávají schopnost finanční poradci, kteří mají bohaté zkušenosti a dělají dobrou práci v průběhu let. Pokud ne toe souladu s novými zákony, nebudou provozovat.

Kewin si myslí, že stávající poradci by měly mít více času na přípravu. Podle nových pravidel, poradci jsou povinni složit zkoušku do roku 2021. Oni jsou také zapotřebí získat další vzdělávací požadavky do roku 2024. Nicméně, Dante De Gori, generální ŘEDITEL Finanční Plánování Asociace Austrálie, si myslí, že je to spravedlivé a je uskutečnitelný, tak dlouho, jak zkušení poradci pomohli nové generace.

Riskantní Finanční Poradci

V poslední době, Senátor John 'Wacka' Williams ve srovnání riskantní finanční plánovači, aby pedofilní kněží ve způsobu, jakým byly zamíchány mezi finančními institucemi. Tyto nové požadavky zajistit, že špatní finanční poradci bude zastaven. Nicméně, zkušení finanční poradci jsou docela kritické požadavky na vzdělání a myslí si, že nové zákony, nebude schopen správně regulovat průmysl.

Zkušení finanční poradci budou také zasaženy změny, jak se nyní budou muset rozhodnout buď se vrátit do školy a upgrade své dovednosti, nebo opustit odvětví. Mnozí se rozhodli, že je čas pro ně jít dál.

Nejnovější články: