Rostoucí podporu pro Macron ve francouzských volbách zvyšuje Euro

Nečekané podpora pro ECB sazeb z Ewald Nowotny, Rakouský zástupce v ECB je rada, a vítězství pro-EU Premiér Mark Rutte v nizozemské volby pohonu Euro vůči novozélandskému dolaru za poslední dva týdny.

Prudký pokles cen mléčných výrobků také přispěl k oslabení Kiwi dolar.

Nakonec, EUR/NZD pár shromáždil asi 900 pipů, aby se nahrát vysoké 1.5450 tento týden. Věříme, že růstový trend je stále ještě daleko od dokončení z důvodů uvedených níže.

V posledních global dairy trade aukce, index vzrostl o 1,7%. Proto, průměrná cena mléka a mléčných výrobků se zvýšil na $3,101 za tunu. Zvýšení ceny mléčných výrobků, což je hlavní vývozní příjmy činná Nového Zélandu, je jistě pozitivní pro měnu. Nicméně, je třeba připomenout, že během předchozí dražby prováděné na 7. Března , mléčné index prudce klesly o 6,3%. Takže současný růst není zcela kompenzovat předchozí ztráty. Takže, Kiwi dolar se očekává, že prudce vzrostou.

Bloomberg Politice

Euro, dolar, na druhé straně, dostal další impulz z průzkumu provedeného v období první francouzské Prezidentské debaty. Téměř 29% těch, kteří se zúčastnili průzkumu podporované Emmanuel Macron, pro kandidátské země EU, zatímco pouze 20% byli přesvědčeni o tvrzení Melenchon.

Adam Cole, analytik společnosti RBC Capital Markets uvedl, že pravděpodobnost Macron vítězství v Prezidentských průzkumech zvýšil na 62%. Podpora pro anti-kandidátské země EU Marine Le Pen šla dolů o 20%. Hodnocení bylo provedeno na základě sázek v "Betfair", prominentní sázení portál. Eurozóna je také vidět nárůst inflace a vývozu.

Tak zásadně, můžeme očekávat, EUR/NZD rally další v dní dopředu. Cena graf ukazuje konsolidace EUR/NZD pár na 1.5230 úrovně. Pozitivní čtení MACD indikátoru spolu s vysokou 90. let čtení stochastický oscilátor indikuje silnou podporu nákupu pro Euro. Graf také ukazuje na existenci hlavní rezistenci na 1.5675. Proto je nezbytné, že kříž bude dále stoupat a dosáhnout další úrovně rezistence.

EUR/NZD Páru: 23. Března 2017

Na základě výše uvedené analýzy, měna obchodník může otevřít dlouhou pozici v blízkosti 1.5320 získat z pravděpodobného trendu. Ke zmírnění rizika, příkaz stop loss může být umístěn níže 1.5180. Dlouhá pozice mohou být prodávány za účelem zisku blízkosti 1.5675.

Navíc, investice do opce by umožnit obchodníkovi, aby prospěch z předpokládaného trendu. Volba by měla být aktivní po dobu nejméně jednoho týdne. Navíc, v zájmu obchodníka, položka by měla být provedena, když se pár obchoduje v blízkosti 1.5320.

Nejnovější články: