Evropští Investoři Čelí Vysokým Rizikům Podle ESMA

Na Evropské cenné Papíry a Trhy (ESMA) nedávno vydala své nejnovější Trendy, Rizika a Zranitelnosti (TRV) Zpráva. Tato zpráva ukazuje, posouzení aktuálního rizika, kterým čelí Evropští investoři.

Zpráva ukazuje, že EU je kategorie rizik, jsou stále dost vysoké. V únoru, akciových trhů, kterým čelí mnoho těkavých akce, s kolísající hodnoty. To bylo výsledkem silné korekci na trhu. Na trhu je stále stabilní, ale volatilita může být problémem pro investory, kteří chtějí bezpečné investice. Pohyby na trhu také dokazují, že orgán ESMA má obavy.

Orgán ESMA Informuje Zdůrazňuje Čtyři Rizika

Zpráva je rozdělena na rizika, kterým čelí investory na trhy EU do čtyř kategorií. Jsou Tržní Riziko, Operační Riziko, Úvěrové Riziko a Maloobchodní Riziko Investor. Tržní Riziko pro investory z EU je velmi vysoká právě teď. Je to proto, že vysoké tržní ocenění aktiv. K dispozici je také možnost spousty geopolitických nepokojů především v důsledku možných Brexit. To vedlo k trochu nejistoty na trhu v EU.

Nebezpečí Úvěrové Riziko se uvolnil trochu. Měla "velmi vysoké" hodnocení, ale ESMA snížila jen "vysoké". Je to kvůli vyšší ratingy členských států EU, v kombinaci se silnější ekonomikou v EU. Půjčování peněz v EU je i nadále riskantní, ale ne tak riskantní, jak to bývalo.

Provozní rizika investování v EU jsou stále vysoké. Je to především proto, že orgán ESMA má zhoršující se výhled na rizika v EU, se zvláštním důrazem, že místo o kybernetické obavy.

A konečně, maloobchodní investiční rizika šly nahoru. Je to hlavně z důvodu nárůstu poptávky pro cryptocurrencies a zvýšená účast mnoha investory z EU v počáteční mince nabídky (ICO).

Orgán ESMA kategorizuje tyto jako velmi vysoké riziko oběti jako poměrně málo tyto Suroviny byly v centru podvody a podvodné činnosti. ESMA upozorňuje, že investoři mohou potenciálně přijít o většinu nebo všechny své peníze. Zmiňují také, že jejich ICO anonymity také z nich dělá náchylné k podvodu a praní špinavých peněz.

Orgán ESMA Nadále, Aby podnikla Kroky za účelem ochrany Investorů z EU

ESMA dělal jeho nejlepší, aby se omezilo riziko pro investory na trhu EU. V poslední době, ESMA zátah na Binárním Možnosti průmyslu a také podnikla kroky k omezení pákového efektu při obchodování na FOREXU na 1:30.

Orgán ESMA získal trochu respektu v EU je finanční sektor. Kypr finančního regulačního orgánu CySEC má vlastně používá ESMA nařízení o jmenování nových členů řídícího orgánu jako základ své vlastní pokyny. Mnoho členských států EU jsou nyní poslouchat ESMA a nejnovější zpráva bude sloužit jako skvělý pokyn, aby investoři z EU.

Nejnovější články: