Informátoři Pomoci CFTC Vyčistit Obchodní Trhy

Na Komoditní Futures Obchodování Komise (CFTC), pracuje tvrdě v letošním roce, aby zajistily, že všechny finanční trhy ve Spojených Státech provozovat hladce. To obvykle znamená praskání dolů na mnoho vychytralí režimy a porušování FX obchodování a futures předpisy.

Když CFTC najde operátoři, kteří porušili finanční nařízení, a to obvykle disciplín je tím, že udeří je s tvrdým finančním postihům. Tento fiskální, která běží od 1. října 2018, do 30. září 2019, CFTC měl vybírat celkem 1,3 miliardy dolarů v penále na různé organizace a jednotlivce. Tato částka je téměř o 39 procent vyšší než pokuty rozdal během posledních fiskální.

CFTC musel jít tvrdě, tolik jako 69 krát v tomto roce, aby bylo zajištěno, že trh se dodržovala pravidla. Agentura zaznamenáno 67 případů v roce 2018, takže nárůst v tomto fiskálním nebylo všechno tak špatné. Mnoho případů se jednalo o manipulaci s trhem, který ukazuje, jak snadno mohou investoři se zmást tím, lstivý provozovatel nebo manipulativní jedince.

To vše bylo uvedeno v end-of-rok zveřejněné zprávy CFTC (ke stažení), který ukázal, jak agresivní je agentura se zaměřením na čištění průmyslu. Zpráva poukazuje také na některé z CFTC úsilí sledovat trh a zlepšit jeho informátor program.

Mnoho případů, že CFTC cílené tomto fiskálním byly přineseny, aby jejich pozornost tím, že informátoři, kteří se cítili něco špatného se děje. To je důvod, proč vidět CFTC nadále hledat pomoc a podporu oznamovatelů, jak jim pomáhá dělat svou práci mnohem lépe.

Na rok 2019, CFTC odměněn pěti informátorů ocenění. Celkem je 15 milionů dolarů, což je mnohem nižší než v roce 2018 celkem 75 milionů dolarů. Nicméně, důvod pro toto je, protože v tomto fiskálním případy nebyly tak těžké a není třeba masivní odměny, které byly uvedeny v roce 2018. Největší odměna vyplacena informátor v roce 2018 šel tak vysoké jako $30 milionů

Kromě whistleblowing, CFTC se pyšní tím, že několik high-profil případy byly uzavřeny v jejich prospěch. Mnoho z nich bylo zařazeno cryptocurrencies, což je to, co CFTC začíná soustředit na.

Kryptoměna Zaměření

Několik kryptoměna případech byly vrcholem roku 2019. Například bitcoin obchodování firmy byl obviněn za spáchání podvodu ve výši 147 milionů podvodu.

CFTC se vyjasnilo docela dost regulačního statusu cryptocurrencies a zaměří se na cílení kryptoměna podvodů v nadcházejících měsících.

Nejnovější články: