Bats Europe uvádí na Trh Konkurenční Index velké BRITÁNIE FTSE 100

Netopýři v Evropě, jeden z největších Evropských burzovních operátorů zahájila novou sadu benchmarkových indexů zaměřených na britském trhu ve snaze zpochybnit nadvládu London Stock Exchange.

Nové indexy číslování 18 ve všech jsou navrženy tak, aby zahrnovat podniky všech velikostí přes 12 různých průmyslových odvětvích. Všechny indexy budou mít základní hodnotu 10 000 tak, aby srovnání a korelace jednodušší. Index klíče mezi ty, zahájila je Netopýři UK 100 , což je index, skládající se z velké BRITÁNII blue chip společností. To bude také začít na úrovni 10 000 a pohybovat podobným způsobem, jako FTSE 100.

Přístup k real-time dat je v současné době zdarma pro soukromé i profesionální investory pro srovnávací účely. Ale investovat domy a makléřské firmy budou muset platit poplatky za své vnitřní použití. FTSE 100 relé dat s 15 minutovým zpožděním pro neplatící členy.

V prohlášení, Značka Hemsley, generální ředitel Netopýrů Evropy, řekl

Jako kdokoliv, kdo sleduje finanční trhy budou vědět, hodně se toho může stát za patnáct minut a tím, že investoři přesné, okamžité zobrazení přesně tam, kde trh je v pohybu, můžeme jim pomoci lépe informovaná obchodní a investiční rozhodnutí. V průběhu naší historie jsme se snažili o to, aby trhy lepší, a mnohem více nákladově efektivní pro investory a obchodníky. To je první a velmi důležitý krok v zlepšování index ustanovení v Evropě.

Bats Global Markets , která vlastní Netopýrů v Evropě provozuje řadu burzách v USA a dalších zemích po celém světě, kromě toho nabízí finanční služby, jako jsou devizové obchodování. Společnost je údajně v provozu v 15 hlavních trzích po celém světě.

Netopýři uvedl, že indexy byly zahájeny ve spolupráci s řadou wealth management firem, kteří byli frustrováni tím, že současný scénář. Některé z hlavních investorů jsou Hargreaves Lansdown, Alliance Trust, a Rathbone. Sara Wilson, šéf platformy návrh na Spojenectví Věřit Úspory řekl, že zahájení nového exchange nabízí investorům možnost, aby přístup k real-time informace není k dispozici dříve.

Chlap Simpkin, ředitel pro Rozvoj Podnikání u Netopýrů v Evropě uvedl, že Netopýři měli úzce spolupracoval s partnerskými firmami vytvořit pravidla, rámce udělování licencí a stanovování cen, která přinese dlouhodobé výhody pro zákazníky napříč všemi trhy.

Několik analytici jako David Buik od Panmure Gordon nepřesvědčilo. Buik řekl, že s Londýnem být do značné míry uzavřený trh to bude těžké, ale nové indexy měli lepší šanci v Evropských nebo světových trzích.

Nejnovější články: