Vedoucí Představitelé EU Varují BRITÁNII Jako Corporation Daňové Škrty Mohou Být Plánované

Švédský Premiér Stefan Loefven varoval, že Brexit jednání by se mohl stát obtížné, pokud Britský Premiér Theresa May rozhodne používá taktiku jako corporation daňové škrty na podporu Británie růst.

Tato opatření by měla dopad na konkurenceschopnost zemí EU.

Loefven uvedl, že pokud se BRITÁNIE rozhodne se pokračovat s takové rozhodnutí, bylo by to určitě bolet vztah mezi Británií a jejími partnery v EU.

V prohlášení Loefven řekl,

Slyšeli jste o plány v BRITÁNII, například, nižší firemní daně výrazně. Pokud se během této doby, začne takový závod, který bude samozřejmě diskuse obtížnější. Budeme i nadále investovat, protože to je budoucnost. Daňové škrty nejsou budoucnost. Musíme i nadále investovat, a, například, ujistěte se, že naše děti získat dobré vzdělání.

CCTV News

Loefven také navrhl, že PREMIÉR Možná by se nemělo čekat déle než je nutné začít Brexit jednání. Loefvan komentář přišel v reakci na nedávné výroky Kancléřky Phillip Hammond , že by mohl re-jig fiskální politiky UK zavedením daňové škrty a rostoucí tráví na infrastrukturu pro podporu Britské ekonomiky.

Institutu pro Ekonomické Záležitosti (IEA) se však říci, že tyto hrozby nejsou smysluplné, jako to bylo výsadou Britská vláda rozhodnout o opatřeních potřebných ke zlepšení úrovně investic v zemi, a aby UK více atraktivní pro ekonomické aktivity. Dále, Evropští lídři musí věnovat pozornost skutečnosti, že Brexit hlasování byl za to, že žádné vnější zasahování do rozhodování vnitřní politiky.

Madsen Pirie, předseda Adam Smith Institute, řekl, že Brexit nabídl zemi jedinečnou příležitost k přehodnocení daňové politiky říká, že daňové politiky jsou často tvarované náhodou spíše o design. Řekl, že přesvědčení, že korporace platí daně, byla falešná, protože výše daně byla vlastně hradí zaměstnancům, zákazníkům a akcionářům.

Podle Pirie, korporační daně, sazby by mohly být sníženy fáze-moudrý, z 12,5 procent na 6,25 procenta, a na něm dolů na nulu. Daně právnických osob ve velké BRITÁNII je v současné době na 20 procent, těsně pod Švédska, které je na 22 procent.

Hammond řekl, že obnovení fiskální politika by být prováděny v případě potřeby na Podzim Prohlášení jako střednědobá opatření na stimulaci ekonomiky. Flash odhady včetně nejnovější Index Nákupních Manažerů , který je na nejnižší za sedm let se ukazuje, že podnikatelské důvěry byl hit v BRITÁNII vzhledem k Brexit hlasování.

Nejnovější články: