JP Morgan uvádí na Trh Robo-Poradce Pro Své Digitální Investování Služby

JP Morgan je konečně zahájila své digitální investování službu s názvem 'Budete Investovat Portfolia'. Tento nový produkt je docela zvláštní, protože to otevírá low-cost investice služby pro zákazníky a nabízí to, co je v podstatě zdarma exchange traded fund (ETF) investice s jeho upuštění od základních poplatků. Program je v beta testování na jeden rok a konečně dostal souhlas, aby jít žít.

Klíčovou myšlenkou Investovat Portfolia je nízké poplatky přilákat nové investory. Za roční poplatek ve výši 0,35 procenta z aktiv nebo ekvivalent 35 bazických bodů, JP Morgan bude uvedení uživatele do investičního portfolia banky Etf.

Poplatek je skoro stejné jako to, co jejich soupeři nabídnout. Rozdíl je v tom, že banka je upuštění od poplatku za podkladové investice, která bude mít za následek větší úspory pro investory. Na Etf v nabídce budou pohybovat mezi 2 až 50 bazických bodů, a investoři mohou očekávat, že ušetřit přibližně 15 bazických bodů.

Chase

To je hlavní krok pro JP Morgan, protože to znamená, že může potenciálně zachytit velký podíl na trhu prostřednictvím této nové spuštění. Banky se snaží přinést v první době investoři na tento nový můžete Investovat Portfolia jako v současné době pouze polovina Američanů vlastní nějaké akcie. Na základě počtu Američanů, kteří vlastní nějaké akcie, jen 31 procent z nich jsou pod 30. JP Morgan se snaží cílit tento nevyužitý trh mladých investory tím, že jim nabízí digitální výhodu.

Digitální Výhodou

Mnoho mladých Američanů, ne vlastní populace, protože mají pocit, že to je příliš komplikované pro ně, aby se dostal do. Nyní se Vám Investovat Portfolia, robo-poradce bude na straně, které investorům pomůže pochopit, jak věci fungují, a pomáhat jim s provedením investice, která je pro ně správné.

Tento digitální výhodu, že funguje dobře pro investory, protože umožňuje, aby banka mohla snížit jejich minimální investice. Když banky zaměstnávají obchodníky a saleswomen vzdělávat investory, to stojí víc, protože mají vyplácet platy a banky tvoří tyto náklady nabíjení svým zákazníkům větší výše investice. Investoři, kteří se rozhodnou jít s Tebou Investovat Portfolia bude muset zaplatit minimálně $2,500, aby se investice.

K dispozici jsou čtyři portfolií k dispozici s novou službou a robo-poradce vám pomůže určit, které portfolio je nejlepší pro jejich nový investor. Digitální produkt bude také získat řadu vylepšení v nadcházejících měsících, které zahrnují obchodování s opcemi a funkce pro sledování investic.

Nejnovější články: