Bithumb Rozšiřuje Obchodování Po Celém Světě S Více Fiat Měny

Bithumb je jeden z Jižní Korea je největší crypto výměny. To zachytil velkou část místní trh, ale to Bithumb ambice nejsou jen zaměřené na korejský trh. Exchange ukázal, že je připraven ke spuštění beta verze své platformy pro obchodování na světových trzích. To bude zahrnovat hlavních jurisdikcích, jako je velká BRITÁNIE, Austrálie, Kanada a Japonsko.

Společnost bude dělit se a vytvářet vlastní globální společnosti. Globální operace bude zpracována Bithumb Globální, který bude zpracovávat i decentralizované crypto obchodní platforma Bithumb DEX. Institucionálním klientům se bude přistupovat přes over-the-counter transakcí.

Oficiální zahájení se bude slavit tím, že nabízí třílůžkový odměny pro všechny Bithumb příznivci a zákazníky. Kromě toho platforma nabízí 90 dolarů BUSD pro zákazníky, kteří dokončí KYC postupů , aby se zajistilo, že jsou skuteční obchodníci. Nicméně, systém je stále v beta režimu. To není plný rozsah nabídky, ale má něco zvláštního nabídnout.

Pro jednoho, to je, že nabízí investorům možnost obchodovat věčné futures kontrakty s test peněz. Těchto smluv fungovat podobně jako futures kontrakty. Hlavní rozdíl je, že nemají datum ukončení platnosti, a vypořádání se provádí denně. To může znamenat, že obchodníci mohou mít zisky každý den. S úrovní pákového efektu 1:100, pak lidé mohou očekávat velký zisk – i když v současné době je jen test, peníze hned teď.

V prohlášení, Bithumb zástupce řekl

Jsme rozšiřuje do velké BRITÁNIE, Kanada, Austrálie, Japonsko, Hong Kong, a 10 dalších jurisdikcích. Naše služby zahrnují cryptocurrency výměna, bezpečnostní token nabídky, blockchain na základě projektu inkubace, a nakonec vrcholí v technologii-řízený techfin, finanční služby, instituce.

Globální Expanze

Bithumb dominuje jihokorejský trh, s miliony dolaru za digitální měnu obchody probíhají na burze. Tato expanze do širšího trhu, byl na karty, a to zejména s crypto exchange. Jeden znamení, že Bithumb pohybovala směrem ke globální expanzi, bylo, jak to obdržel $200 milionů na financování z Japonska je ST Blockchain Fondu. Částka byla vyčleněna pro použití ve společnosti je globální expanze.

To není vše dobré zprávy pro společnost. Začátkem tohoto roku, vykázala ztrátu 180 milionů dolarů, a to navzdory skutečnosti, že tržby byly vyšší o 17,5 procenta. To také nepomůže, že exchange hlášeno hack na začátku letošního Března. Toto je třetí čas výměny byl hacknutý, a to přibližně o 19 milionů dolarů v nejnovější hack.

Nejnovější články: