Tesla firmy na silný pre-order pro Model 3 sedan

Zavedení Modelu 3 elektrický sedan proslulý elektrický automobilka Tesla Motors (TSLA), obrátil pozornost na trhu, jak se očekávalo, vůči společnosti.

V méně než dva měsíce, cena akcií Tesla se vyšplhaly o $100. Optimisté věří, že tam je stále plyn vlevo k čerpání zásob nad zásadní $270-$280 zóny, kde hlavní odpor existuje. Podobně, tam jsou pesimisté, kteří věří, že akcie jsou nadhodnocené a pokles je na spadnutí. Binární možnosti obchodník může přijet na závěr jen potvrzuje výhody a nevýhody Modelu 3.

Rezervace pro Model 3 sedan bylo nad očekávání analytiků, obchodníků a generální ŘEDITEL společnosti (Elon Musk) sám. V neděli odpoledne, Musk tweetoval:

276k Model 3 objednávky do konce Sat

— Elon Musk (@elonmusk) 3. dubna 2016

Pre-order počet byl 10 krát analytiků, očekávání pro prvních pár týdnů.

Tesla

Na negativní straně, Tesla bude trvat nejméně 18 měsíců začít dodávat vozidla. Za druhé, pre-objednávky byla přijata s token vratná záloha ve výši 1000 dolarů. Tak, mnoho kupujících nemusí jít na nákup na konci. Většina z rezervace provedené na potenciální kupce, kteří předpokládají 7500 dolarů federální dani na auta na elektrický pohon. Nicméně, je třeba poznamenat, že takové zařízení je k dispozici jen do doby, než výrobce dosahuje objem prodeje 200.000 elektromobilů. Model 3 se očekává, že překoná dani úrovni, než první auto, které je dodáno.

Pohled na minulost Tesla ukazuje, že asi 25% sedanu Model S byla zrušena. Podobně, zrušení Model X užitková vozidla v rozsahu od 15% do 30%.

Většina z těchto storna byli kvůli zpoždění v dodání. Tedy, storno 30%, lze očekávat v tomto případě. Dokonce i generální ŘEDITEL uvedl, že on očekává, že zrušení mezi 25% a 50%. Stále, za průměrnou cenu $42,000 za auto, prodej by mít za následek výnos alespoň 5 miliard dolarů pro společnost. Společnost se očekává, že vydělat na marži z 30% na každý vůz. Tak, hrubý příjem z prodeje by být 1,5 miliardy dolarů. Takže, dlouhodobé vyhlídky jsou dobré. I s výhledem do budoucna PE 25, cena by hit 340 dolarů za akcii.

Nicméně, na trhu by se jednat dále jen když data týkající se výroby a dodání Modelu 3 sedan vyjde. Do té doby akcie by v zásadě zůstat rozsah vázán s býčí směr.

Technicky vzato, akciový opakovaně čelí tuhý odpor v rozmezí 270 až 280 zóny. Tak, vzhledem k celkově pozitivní sentiment a aktuální cenu 240 dolarů, to by bylo bezpečné předpokládat, že cena akcií by skutečně učinit pokus prorazit rezistenci na $280 úrovni v nadcházejících týdnech.

Tesla Cena Akcií: 5. dubna 2016

Takže, binární možnosti obchodník by měl zvážit nákup one touch opce smlouvy. Cílové úrovně pro one touch opce smlouva by měla být nejlépe kolem 270 dolarů. S datem vypršení platnosti v prvním týdnu Května, obchod má velmi malou pravděpodobnost ztráty. Pro více binární možnosti tipů, proč ne pokladna specializované sekce Vzdělávání.

Nejnovější články: