Alibaba signály sestupný trend na kontrolu potravinářských podniků

Alibaba Group Holding Ltd. (BABA) hit nový milník v podnikání tím, že překonal prodejní transakce z 3 bilionů Juanů ($463 miliard) ve fiskálním roce 2015, který končí v Březnu. Společnost také oznámila, že za další dva roky času, jeho celkový objem prodeje by překoná americký maloobchodní gigant Wal-Mart. Celkového objemu prodeje Wal-Mart v současné době činí přibližně $476 miliard, za další dva roky. Po zprávách, akcie Alibaba hit 2016 maximum $79.68 v NYSE.

Rekordní objem trvá Alibaba daleko před svým konkurentem, JD.com (JD), v Číně. Objem prodeje JD.com ve čtvrtém čtvrtletí byl $22,2 mld. Pověst Alibaba je poznamenán tím, že padělané zboží. Společnost je v současné době v procesu řešení problému tím, že v dobře zavedené značky ze zahraničí.

CCTV anglický

E-commerce společnosti, je zřejmé, že městský trh je v blízkosti nasycení a budoucí růst může pocházet z venkovských trhů. Proto, ve snaze udržet růst, společnost zahájila program má přítomnost ve více než 600 000 vesnic. Společnost je investice ve výši kolem 1,7 miliardy v distribučních center pokrývajících celé 100,000 vesnic. V tomto ohledu, Taobao obchod Alibaba je snaha dodat zboží zákazníkům v obcích bez kurýr penetrace. Společnost je také aktivně podporuje vesničany, aby se prodávat své výrobky on-line.

Finanční společnosti arm je v současné době plánuje utratit o $155 milionů řídit absolventů vysokých škol jako podnikatelé spuštění své vlastní on-line podnikání. Zatímco všechno se zdá jít podle plánu ve prospěch společnosti, některé události v nedávné minulosti dali otázku na otázky, to bude pravděpodobně čelit v nadcházejících týdnech.

Minulý týden, pohrdavým úvodník byl publikován Wujie Zprávy, proti Čínský Prezident Xi Jinping. Publikace je ve vlastnictví SEEC Media Group, Alibaba a vláda Sin-ťiang. Zprávy obvinil Čínský Premiér řídí zemi jako samovládce, bez ohledu na názory Komunistické Strany v úvahu.

Následovala vlna omezení vůči médiím. Zpráva byla okamžitě odstraněna.

Velmi brzy, bude Čínská státní média běžel dokument obvinil Alibaba za falešné zboží prodané prostřednictvím svých internetových stránkách. Dvě vládní agentury také začali zkoumat Alibaba je on-line dodávky potravin obchodním jménem Ele.mi. Společnost je lídrem na trhu v oboru s 33.7% podíl na trhu. Vláda říká, že Alibaba je umožnit nekvalifikovaní prodavači jídla k podnikání prostřednictvím své platformy.

Tedy, s ohledem na nedávné události, v krátkodobém horizontu, cena akcií by měl zůstat rozsah vázán s medvědí směr.

Technicky, rally bude čelit tuhý odpor na 85 úrovní. Podporu lze očekávat na 73. Stochastické čtení 91 indikuje vysoce překoupené situace.

Alibaba Cena: 23. Března 2016

Tak, one touch opce smlouvy by bylo prospěšné pro binární možnosti obchodník. Cílovou úroveň 75 může být vybrán pro téměř bezrizikové obchod.

Nejnovější články: