SEC Chce, zpětnou Vazbu Přes Crypto Aktiv A Jejich Vazby

Na US Securities a Exchange Commission (SEC) je dalším krokem směrem k kryptoměna přijetí, jak to je nyní aktivně žádají o zpětnou vazbu od průmyslu účastníky o aktuální vazbě pravidla. Tato žádost o zpětnou vazbu začal na začátku tohoto měsíce v otevřeném dopise poslal na 12. Března. Zpětná vazba by měla hrát roli v tom, jak SEC jde o regulaci digitálních aktiv, jít vpřed.

Dopis byl zaslán Karen Barr, prezident a generální ŘEDITEL Investiční Poradce Sdružení. Teď, pravidla pro digital asset vazby jsou uvedeny v Péči Pravidlo (Pravidlo 206(4)-2) z Investičních Poradců Act z roku 1940. Tato pravidla jsou nastavena tak, že investoři, kteří dávají více kontroly a péče o své finanční prostředky do investičních poradců, jsou řádně chráněny.

SEC poukazuje na to, že dávat fond poradci ovládání investora prostředků může být velmi lákavé a může mít za následek zneužití majetek investora. To je důvod, proč všichni investiční poradci jsou povinni se registrovat u SEC. Existují také další pravidla, která musí dodržovat, pokud chtějí zůstat v SEC dobré knihy.

Jako na otevřený dopis, že žádá o zpětnou vazbu na současná pravidla, podle kterých opatrovnictví jsou zpracovány. Konkrétně se to týká těch, které nejsou zpracovány obvyklým způsobem, kdy kupující je platba dorazí ve stejnou dobu jako bezpečnostní kupují. V těchto obchodů, riziko je vyšší. Obvyklé transakce zahrnují dodání proti zaplacení, s bezpečnost a zabezpečení platba dorazí ve stejnou dobu. Tyto transakce se nazývají DVP, protože dodání proti zaplacení režimu.

Hlavním cílem otevřeného dopisu je, že SEC chce, vstup na aktuální stav non-DVP osad a jak digitálních aktiv, které je ovlivňují. Toto je obzvláště tak s blockchain-založené digitální transakce, spolu s těmi, digitální komodit pomocí výměny pro své transakce.

Další Dotazy

Kromě výše uvedené otázky, SEC chce více info, na jaký typ digitální aktiva jsou často obchoduje non-DVP finančních nástrojů. Některé další otázky v otevřeném dopise, jsou: co investoři vnímají roli opatrovníků v digitálních aktiv obchody a zavolat pro dobré návrhy, jak investoři mohou být lépe chráněni před riziky v současném systému.

V prohlášení, Katherine Wu, ředitel pro rozvoj podnikání v Messari, řekl

Co je zajímavé pro mě je, že SEC se nezdá být skákání zbraň v podřizovat všechny non-DVP obchody jak v rámci péče pravidlo, ale spíše představuje jako příležitost pro ně, aby posoudila základní vazby rizika.

Tento dotaz navazuje na nedávný trend SEC šťourat crypto-investice vidět, jak mohou být vhodně upraveny

Nejnovější články: