Aave Se Spustí Aplikace, Která Umožňuje Uživatelům Platit Účty S Crypto

Aave, Švýcarský založená společnost, která je zaměřena na zvýšení kryptoměna přijetí nedávno oznámila zahájení přeshraniční platební služby.

Aplikace se jmenuje 'Aave Platit a umožňuje uživatelům používat tolik jako 12 digitálních aktiv, aby se okamžité převody na celém světě. Přístupné přes web a mobilní zařízení, tato služba bude ujistěte se, že provádět platby a převody fondů mnohem jednodušší.

Aave Zaplatit, je velmi působivý na několika úrovních. První, tam je fakt, že to zvládne 12 crypto měn.

To zahrnuje Bitcoin (BTC), Ripple XRP je, Ethereum (ETH), Monero (XMR), Zcash, Litecoin (LTC), Pomlčka, Bitcoin Hotovosti, Stellar Lumen, PŮJČOVAT a DAI. To pokrývá většinu populárních digitálních aktiv venku.

S ohledem na to je Aave je první krok do platebního trhu, to je docela působivý začátek. Dává uživatelům možnost používat jejich kryptoměna volby je ideální volbou pro mnoho uživatelů. To, co dělá Aave Platit ještě více zvláštní je, že to může být použit na všech místech, kde bankovní převody jsou akceptovány. To je hlavní plus s platební aplikace, protože umožňuje uživatelům využívat aplikace a provádět platby pro všechno od daně na potraviny.

V prohlášení, Jordan Lazaro Gustave, Šéf operační Důstojník na Aave řekl

Jsme s konceptem drží cryptocurrencies dále, tak to nebylo provedeno dříve, lámání paradigma, že kryptoměny jsou pouze aktiva lidé investovat a nemůže být použit jako tradiční měny.

Platební platforma je velmi jednoduchý na používání. Uživatelé nejprve vyberte kryptoměna volby, pak se vybere fiat měny, které budou posílat. Uživatelé se pak dá příjemce je mezinárodní číslo bankovního účtu. Aave Platit, se na vypočítat směnný kurz pro převod a dát uživatelům konečné náklady na převod. Všechny uživatel potřebuje udělat, je pak pro potvrzení převodu.

Působivé Druhý Produkt

Je to druhý produkt z Aave na hit na trhu, a dobře kombinuje s jeho debut produktu – ETHLend. Na ETHLend služby umožnil uživatelům vypůjčit peníze na peer-to-peer tržiště představí jak digitálních aktiv by mohly být použity jako způsob, jak získat půjčky. To přesně zapadá dobře s spouštěcí cílů zvyšování přijetí kryptoměn na současném trhu.

Aave

Aave byl agresivní v prosazování své cíle větší kryptoměna přijetí. Společnost již rozšířila do spojeného KRÁLOVSTVÍ se sídlem v Shoreditch a nedávno obdržel kryptoměna licencí v Estonsku. S uvedením Aave Platit, bude společnost získat mnohem větší pozornost v globálním trhu plateb.

Nejnovější články: