UKJT Vypadá uklidit Zmatek Na Cryptoassets

Jedním z problémů, které většina vlád po celém světě s cryptocurrencies a s ním souvisejících aktiv je, že jsou tak trochu v šedé zóně. Díky tomu, že je obtížné je klasifikovat podle práva, což je důležité, neboť musí být řádně regulována pro právní účely.

Ve velké BRITÁNII jurisdikci pracovní skupiny (UKJT) LawTech Dodání Panel má to vyřešil tím, že klasifikace crypto majetek jako majetek, který mají dostatečné právní jistoty.

Toto prohlášení bylo učiněno ve 46 stránka prohlášení tak, že lidé by se žádná chyba se na to, co pracovní skupina, o které mluvil a jeho zdůvodnění.

Na UKJT má také rozhodnuto o tom, jak vymahatelné inteligentní smlouvy jsou a zda jsou právně závazné. Podle nich, oni jsou legální podle práva spojeného KRÁLOVSTVÍ od blockchain mechanismy za inteligentní smlouvy může splnit právní požadavky smlouvy, zatímco soukromý klíč šifrování může stát v jako podpis.

Na UKJT se skládá z členů z celého spektra vládních a finanční průmysl měl některé z nejlepších mozků v podnikání pracuje na tato rozhodnutí. Hlavní podpora pro toto rozhodnutí bylo v nedávném případě v Singapuru. V tomto případě, soudce přijal myšlenku, že bitcoiny by mohly být předmětem trustu. To znamená, že by mohly být zacházeno jako s majetkem.

Cryptoassets lze považovat za digitální majetek. To znamená, že s trochou právní ladění, UK mohl dostat jasný právní obrázek o tom, jak crypto aktiv by měli být léčeni. S tímto rozhodnutím, to dokončí, jak crypto aktiv bude léčit ve velké BRITÁNII. To může vyřešit mnoho nejasností, pokud jde o daně a ostatní zákony a je významným krokem vpřed pro BRITÁNII je léčba crypto aktiv.

Při pohledu do Budoucnosti

Jako jeden ze šesti pracovních skupin vytvořených vládou spojeného KRÁLOVSTVÍ vyjasnit právní problémy pomocí technologií, UKJT dělal dobrou práci. To už odpověděl na několik kritických otázek, které ovlivní, jak crypto aktiv a inteligentní smlouvy budou použity v reálném světě.

Některé z dalších taskforces doufají, že k vyřešení jiné právní otázky, které dělají to těžké pro finanční sektor přijmout nejnovější finanční technologie. S tímto vysvětlení od UKJT, Britové mohou očekávat více, měřeno přístup orgány, pokud jde o manipulaci crypto aktiv a inteligentní smlouvy.

Nejnovější články: