Vanguard je Nové velké BRITÁNII Uvedení Produktu na trh By mohlo Vyvolat Cenové Války

Se sídlem v USA Vanguard, svět je druhý největší fond společnost nedávno oznámila, že zahájila inovativní produkt, zaměřené na britském trhu, která bude mít poplatky, které jsou méně než polovinu současné průměrné náklady v zemi. Vanguard je průkopníkem index investování a je ve vlastnictví John Bogle.

Zatím společnost spolupracuje s makléři a finanční poradci v UK, jednání přímo s jednotlivci, jen když mají alespoň 100 000 liber investovat. Ale Vanguard bude nyní prodávat své indexové fondy přímo jednotlivcům s poplatky začíná na pouhých 0,23 procenta za rok ve srovnání s 0,5 procenta na 1 procento účtované soupeři jako Hargreaves Lansdown nebo Fidelity Funds Sítě.

Vanguard je nová služba nabízí své vlastní finanční prostředky na investice, zatímco makléři a finanční poradci nabízejí škálu produktů od různých společností. Vanguard je on-line služba bude účtovat 0,15 procenta ročně jako poplatek účtu, s víčkem 375 liber, plus příplatek použitelné na fondu, který je v průměru o 0,14 procenta.

Vanguard

Jakmile Předvoj učinil oznámení, ovlivnila řadu jeho konkurentů. UK je top on-line osobní investiční společnosti Hargreaves Lansdown viděl jejich ceny akcií pokles o téměř 8 procent. Vanguard apeluje na do-it - yourself investory, kteří využívají jeho nízké náklady index tracker nabídky investovat do akciového trhu. Vanguard byl důsledně sekání jeho obvinění, jak to rozšiřuje.

Finanční gigant v současné době má více než 4,3 bilionu dolarů aktiv pod její globální řízení. Jak to je klient-vlastnictví, nevyplácí dividendy akcionáři. Firma vstoupila na velké BRITÁNII v roce 2010 a dosud vybudoval velikost fondu ve výši 72 miliard dolarů . Vanguard zdůraznila, že její nový produkt by řešit stížnosti vznesené britský regulátor Financial Conduct Authority (FCA), který prohlásil, že poplatky ve velké BRITÁNII je investice do průmyslu byly příliš vysoké.

V prohlášení, Sean Hagerty Vanguard řekl

Náš nový on-line investiční služby je navržen tak, aby zjednodušit a snížit náklady na investice ve velké BRITÁNII. Teprve nedávno, FCA prozatímní správu aktiv trhu zpráva o studii zdůraznil, správců aktiv povinnost jednat v nejlepším zájmu investorů. Zdůraznila také, že poplatky snížily natolik, na základě úspor z rozsahu dosaženo průmyslu. Vanguard souhlasí s těmito závěry

Průmysl pozorovatelé očekávají zahájení tlačit pády náklady fondů a investování platformy ve velké BRITÁNII. Mike van Dulken, vedoucí výzkumu v Accendo Trhů poznamenal, že Vanguard je nový model, který nabízí nízké náklady a přímý přístup k jeho fondy by mohly vyústit v cenovou válku, která by mohla ublížit i makléři a manažery fondů.

Nejnovější články: