ASIC Potvrzuje Náhrady Pro ANZ a Westpac Držitelé Kreditních Karet

Dva z Austrálie je největší banky se vrací kolektivní výši 21 milionů dolarů, aby jejich držitelé kreditních karet po firemní watchdog Australské cenné Papíry a Investice Komise (ASIC) s názvem je pro kreditní karty poplatky a limity zanedbání povinné péče.

Ve dvou samostatných zprávách tento týden, ASIC oznámila, že Westpac a ANZ jsou z důvodu náhrady miliony dolarů, aby se jejich patrony pro některé kreditní karty problémy.

ASIC má tzv. ANZ na vrácení $10.2 milionů 52,135 obchodní účty, kreditní karty, poté, co zjistil, že banka selhala a nesprávně zveřejněny úrokové sazby, roční poplatky, bezúročné období a zahraniční transakční poplatky pro své Podnikání Jednoho držitele kreditní karty. Výše náhrady bude obsahovat neoprávněně účtovaných poplatků a úroků.

ANZ je Podnikání Jednoho programu byl kreditní karty iniciativy pro malé a střední podniky. Podle ASIC, některé z případů, dezinformace pro Podnikání, majitelé kreditních karet se datuje do roku 2009.

V reakci na ASIC je cílem, ANZ začala kontaktovat své patrony, kteří jsou způsobilé pro vrácení peněz. Náhrady budou převedeny přímo na účty zákazníků, zatímco ti, kteří mají od levé ANZ, budou vydány bankovní šek. ANZ má již aktualizován jejich postupy a poplatku, informace, jak udržet své čtenáře up-to-data o jejich poplatky.

Na druhou stranu, Westpac úspěšně vrácena více než $11.3 milionů eur na 3400 z jejich kreditních karet zákazníků. Tato zpráva přichází po ASIC provedla přezkum banky v roce 2014, kde regulátor zjistil Westpac bylo rozesílání pozvánek na držitele kreditních karet ke zvýšení jejich úvěrového limitu.

Od ASIC začal své hodnocení Westpac kreditní limit operace, Australská vláda změnila své finanční předpisy, aby všichni poskytovatelé kreditních karet jako Westpac a ANZ zastavit odesílání limit kreditní karty zvýšila pozvánky všem svým zákazníkům.

Posouzení, zda zákazník má nárok na navýšení úvěrového limitu bude nyní brát v úvahu čtenáře schopnost splácet půjčku ve stanovené lhůtě tím, ASIC, spíše než jejich finanční způsobilosti splnit minimální měsíční nebo čtrnáctidenní splácení.

Do roku 2016, Westpac aktualizovány jejich úvěrových postupů a systémů s cílem, aby se chytřejší rozhodnutí o tom, zda zákazník je finančně moci dovolit limit kreditní karty zvýšila. Vzhledem k tomu, banka zahájila svou sanační program, asi 3 miliony dolarů v poplatky a zájmy byly vráceny a $8,3 milionů v Australské kreditní karty zůstatků byla prominuta.

V prohlášení, Westpac řekl,

Westpac je odhodlána půjček zodpovědně. Pokud jsme něco špatně, budeme na vědomí a bude se dát to pravé pro naše zákazníky

Nejnovější články: