CBOE Rozhodne Proti Obnovení BTC Futures Kontrakt

To je špatná zpráva pro investory, kteří chtějí hrát kolem bitcoin futures. Chicago Board Options Exchange (CBOE) učinila formální oznámení, že nebude obnovovat jeho Bitcoin (BTC) futures kontrakt. To je zničující ranou pro ty, kteří doufali, že bitcoin futures a podobné produkty na trhu by růst v popularitě a podporu trhu bitcoin.

CBOE je Bitcoin Futures kontrakt byl poprvé spuštěn v Dec 11, 2017, během výšky bitcoin boom. Nicméně, to bude trvat jen 15 měsíců, pokud je nastavena na vyprší v červnu 2019 a CBOE není zájem o jakékoli obnovení možnost.

CNBC

 

To může potenciálně ovlivnit objem bitcoin obchoduje. Je to proto, že když se tyto futures kontrakty končí, analytici očekávají, že trochu nárůst v nadcházejících měsících, protože tyto obchody jsou vypořádány v hotovosti. Na CBOE futures produkt byl hlavně v konkurenci s další termínových derivátových produktů z Chicago Mercantile Exchange (CME).

Tyto futures kontrakty byly promítány jako skvělý způsob, jak pro větší investiční podniky začít spekulovat s bitcoin. S futures, investoři vlastně nemají držet bitcoin těžit z nich, které eliminují spoustu riziko v rovnici.

Na XBT smluv, což je CBOE produkt je hlavně pro jeden bitcoin každý. Na druhou stranu, CME je bitcoin smlouvy jsou na pět bitcoin každý. Tento rozdíl je to, co odborníci poukazují na to, jako hlavní důvod, proč CME produkt je výkres ve více investorů i přes bitcoin je spíše tristní výkon v roce 2018. CBOE vinu jeho neobnovení na nízký objem obchodování, který dělal smluv s nízkými příjmy, místo aby byly vysoké příjmy jako oni byli očekává, že bude.

Špatný Čas Pro Obchodování s BTC

Na CBOE tlačí těžké pro fyzicky podporované Bitcoin Exchange Traded Fund (ETF). Nicméně, společnost byla dosud neúspěšná při získávání povolení. Jeho snahy byly docela patrné v roce 2018, když to spojil s VanEyck a SolidX vyzkoušet a tlačit na změnu v předpisech, které by umožnily Etf.

AMERICKÁ Komise pro cenné Papíry (SEC) obdržel několik Bitcoin ETF návrhy z široké škály investičních podniků v roce 2018. SEC reakce především odmítnout nebo odložit všechny z nich. Odborníci si myslí, že SEC je hrát baseball s aktuální úrody návrhů, i když někteří na vědomí, že bitcoin Etf musí být vzduchotěsné, aby zajistily, že jsou bezpečné investiční produkty.

Nejnovější články: