Micron Zůstává Medvědí Na Chudé Poptávka Po Dram

Cena akcií polovodičových výrobce čipů Micron (MU) poklesla o více než 50% v posledních osmi měsících. Přední PE poměr Micron je 6.8. To znamená, že aktuální cena akcie o $11.30 vypadá levné.

Další argument, který jde ve prospěch investic v Micron je, že společnost, vzhledem k tomu, že investice provedené v nedávné minulosti, by měl být schopen zkrátit výrobní náklady za trochu rychlejší než pokles cen DRAM.

Nicméně, tam jsou jiné faktory, které naznačují, že oživení se nestane brzy.

Za prvé, na trhu PC je v současné době velmi slabý a ne-jeden v tech oblasti očekává oživení před koncem tohoto roku. To znamená, DRAM trh zůstává přesycený a v důsledku toho se cena paměťových čipů i nadále klesat. Za druhé, chytrý telefon jednotky, se očekává, že k registraci pouze jednociferný růst v letošním roce. Takový scénář stále bolí vyhlídky Micron. Za třetí, hodně ke zklamání analytiků, tržby z NAND paměti je ještě obnovit. Za těchto okolností, společnost oznámila svůj záměr investovat do výrobní kapacity NAND paměti. Za čtvrté, některé Čínské společnosti vyjádřily svůj zájem vstoupit na paměťový čip výrobní podnik.

MicronTechnology

I když cena DRAM klesá, stejně jako v loňském roce, společnost by nebyla přínosem, protože náklady na výrobu. S ohledem na investice do 20nm výrobní proces a plánované obří skok na 1Xnm technologie, výrobní náklady se očekává, že sníží mezi 15% a 25% jen ve fiskálním roce 2017. Zatímco nejsou tam žádné pochybnosti o tom, že paměťový čip na trhu bude i nadále rejstříku 20% dlouhodobého růstu, zpomalení hospodářského růstu má dočasně omezenou kapacitu růstu.

Ve fiskálním roce 2015, Micron zaznamenala pokles tržeb na $16.192$, z $16.358 miliardy ve stejném období fiskálního roku 2014. Čistý příjem za fiskální rok 2015 se snížil na $2.89 $ nebo $2.47 na akcii z $3.045 miliard nebo $2.54 na akcii za stejné období roku 2014.

Tento trend pokračuje i ve fiskálním roce 2016 stejně. V prvním čtvrtletí fiskálního roku 2016, společnost oznámila, 36% pokles čistých tržeb na $3,35 miliardy. Čistý zisk za první čtvrtletí fiskálního roku 2016 byl $200 milionů, nebo 0,24 dolarů na akcii, ve srovnání s $1.003 miliard nebo $0.84 na akcii v prvním čtvrtletí roku 2015. Společnost minul příjmů odhady analytiků. Tedy, s ohledem na argumenty, to může být zřejmé, že akcie bude zůstat rozsah vázán s medvědí směr v nadcházejících týdnech.

Technicky vzato, dlouhodobé cenové akce nadále zůstává v sestupném kanálu. Krátkodobý trend, akční cena zůstává omezen v horizontální čáry přes úrovně 11.58 a 9.45.

Micron Skladem Cena: 16. Března 2016

Tedy, obchodník se měli podívat do možnost nákupu put opce smlouvy s platnosti v rozmezí od dvou do čtyř týdnů (v polovině dubna). Realizační ceně o $10 by umožnit obchodníkovi vydělat na poklesu rychle.

Nejnovější články: