Úrokové diferenciály signál uptrend v AUD/CHF pár

Zatím v listopadu, Australský dolar byl na trvalý pokles vůči Švýcarskému Franku. Nucené odstavení ocelárny, která začala v září a potrvá až do Března, na kontrolu znečištění v Číně během zimní čas již změklé cena železné rudy a koksovatelného uhlí.

Který držel Aussie na sestupný trend proti Franku a téměř všech ostatních zemí skupiny G10 měn.

Nicméně, očekáváme trendu ve dnech, které přijdou, na základě skutečností, uvedených níže.

Minulý týden, Australský statistický Úřad uvedl, že ekonomika přidáno 3,700 pracovních míst v říjnu, po vzestupně revidované 26,600 pracovních míst v předchozím měsíci. Analytici očekávali přírůstek 17,800 pracovních míst v říjnu.

PSK Finanční Služby

I přes nižší pracovní dodatky, míra nezaměstnanosti klesla na 5,4% v říjnu, a to z 5,5% v předchozím měsíci. Analytici očekávali, že míra nezaměstnanosti 5,5%. Podobné června čtvrtletí, mezd index cen vzrostl pouze o 0,5% v září čtvrtletí. Trh očekával růstu mezd a cen představuje nárůst o 0,7%. To by jistě za následek odložení zvýšení sazeb Reserve Bank of Australia. Nicméně, úrokový diferenciál je stále výrazně vyšší než u jiných zemí a Švýcarsko zejména.

Švýcarský Frank mezitím klesá s tím, jak silný NÁS příjmy a Senátu schválení daňové reformy zákona zvýšila chuť k riziku mezi investory a snížila poptávka po bezpečné útočiště aktiv, jako jsou Švýcarský Frank. V Švýcarská Národní Banka se rovněž domnívá, svou měnu jako vysoce ceněn. Tedy, i nadále mluvit dolů měny a také zasáhnout fyzicky, jako a když potřeby. Ve skutečnosti, devizové intervence vedly k obrovskému nárůstu rezerv na 742 miliard Švýcarských Franků ($747.76 miliard), což je o 14% vyšší než ve Švýcarsku celkového ekonomického výkonu. To znamená, že SNB je spíše spokojeni s oslabením Švýcarského Franku v nedávné době, a podporuje další pokles. Tak, ekonomické údaje a související vývoj prospěch rally v AUD/CHF pár.

AUD/CHF páru se obchodování v blízkosti hlavní úroveň podpory na 0.7440. Dále, RSI klouzavý průměr naznačuje přeprodaný scénář v H4 časový rámec. Můžeme tedy očekávat, že krátkodobé oživení v AUD/CHF pár.

AUD/CHF Páru: 20. listopadu 2017

Můžeme otevřít dlouhou pozici v měně spárovat těžit z očekávaného trendu. Preferovanou úroveň vstupu je 0.7470. Stejně tak ideální výstupní úroveň se zdá být 0.7620, kde hlavní rezistence existuje. K omezení ztrát, přejeme umístit stop loss níže 0.7380.

Kromě toho, jsme se také uvažuje o otevření call opce obchodování pomocí platformy, které nabízí jednu z binární makléřů zde uvedené. Za účelem zřízení obchodu, požadujeme měnový pár obchodovat v blízkosti 0.7470. Další možnost by měla být aktivní do 28. listopadu.

Nejnovější články: